Grali parę w "Pitbullu". Najpierw Ostaszewską zaatakował Vega, teraz Stramowski. OSTRE SŁOWA

Piotr Stramowski dzięki Patrykowi Vedze zaczął nowy rozdział w swojej karierze i darzy reżysera sympatią. Być może chcąc mu się przypodobać - ostro skrytykował Maję Ostaszewską. Aktorka znalazła się ostatnio na cenzurowanym u twórcy.

Maja Ostaszewska do tej pory była ulubienicą Patryka Vegi, jednak po tym, jak razem z Magdaleną Cielecką odmówiła mu roli w "Botoksie", znalazła się na cenzurowanym. Upust swojej niechęci Vega dał w rozmowie z TVP Info. Zapytany o udział aktorki w "czarnych protestach" nie przebierał w słowach, nazwał ją "hipokrytką".

Brak sympatii do Ostaszewskiej przejęli - jak się przekonaliśmy - inni aktorzy, którzy nadal nie wypadli z łask Vegi. Piotr Stramowski na swoim Instagramie wdał się w dyskusję z fanami Ostaszewskiej.

Robi się trochę masówka , co pół roku film... Szacunek dla decyzji Mai Ostaszewskiej... I innych charakternych, jak np. Marcin Dorociński, którego w żadnym słabym filmie nie widziałem - napisał fan.
Szacunek dla Pani Mai za to, że po zagraniu w filmie i wielkim sukcesie 'Pitbulla', nazwała aktorów pracujących z p. Vegą oportunistami? Hmm... No, nie wiem - odpisał Stramowski fanowi.

Piotr Stramowski odpowiada fanowiPiotr Stramowski odpowiada fanowi Screen z Instagram.com/piotrstramowski_official/

Być może Ostaszewska o oportunizmie wspomniała w prywatnej rozmowie, bo jeśli chodzie o publiczne wypowiedzi, to aktorka w bardzo pochlebnych słowach wypowiadała się o twórczości Vegi. 

Tak czy inaczej, w moim przekonaniu 'Pitbull' to Patryk Vega. I nie wyobrażam sobie 'Pitbulla' bez Patryka Vegi. Wtedy to już nie będzie 'Pitbull' - mówiła Ostaszewska w rozmowie z NaTemat.

ZI

Więcej o:
Komentarze (76)
Piotr Stramowski ostro o Mai Ostaszewskiej na Instagramie. A w "Pitbullu" grali parę
Zaloguj się
 • acide94

  Oceniono 284 razy 200

  Aktor pokroju Stramowskiego nie powinien krytykować Mai Ostaszewskiej, trzeba znać swoje granice. Nie ta liga, Stramowski.

 • Gość: Zdzisław Dyrman. Zasadniczo.

  Oceniono 163 razy 119

  Uwielbiam Ostaszewską. Każda jej rola - kreacja, dystans, gra ciała - to fajnie zagrane i opowiedziane postaci. Bardzo ją lubię. Jest też fajnym człowiekiem. Jej empatia i dbałość o to by dobro wspólne było dla wszystkich są super. Do miłego pani Maju. Maciej

 • deusirae

  Oceniono 121 razy 85

  Stramowski, wytrzyj nosa z brown cream, bo juz tak go w dupe tlusciocha wepchnales ze calkiem ci ten smrod rozumek odebral...

 • Gość: gość

  Oceniono 106 razy 78

  każdy kto udziela sie w bolszewickiej tvp info jest s......... a ten stramoski dziecko vegi może tylko ostaszewskiej buty czyścić tak jest miedzy nimi róznica aktorsko -intelektualna .

 • burmiszcz

  Oceniono 70 razy 60

  Stracił okazję, żeby pomilczeć.

 • Gość: Dzidka

  Oceniono 58 razy 44

  Panie Stramowski, proponuje jeszcze raz obejrzec film w ktorym razem zagraliscie. I dostrzec wreszcie przepasc jaka was dzieli. Nie wspomnie juz o Botksie gdzie jest pan wrecz zalosny.

 • wichura

  Oceniono 48 razy 42

  Co prawda dyskusja między nimi nie dotyczy aktorstwa, ale...
  ... no jednak nie wypada, by aktorzyna jednej roli tak wypowiadał się o jednej z najlepszych aktorek w kraju. Tak jak napisał(-a) Acide94: nie ta liga!

 • heliheli

  Oceniono 45 razy 31

  stramowski - zaduzo somy bierzesz , opanuj sie chlopie bo ci sie na mozg rzca

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX