Agnieszka Woźniak-Starak świętowała urodziny. Było bardzo skromnie. ''Mimo wszystko to był miły dzień''

Agnieszka Woźniak-Starak skończyła czterdzieści dwa lata. Z tej okazji pokazała, jak spędziła ten wyjątkowy dzień. Nie obyło się bez życzeń i prezentów.

Agnieszka Woźniak-Starak świętowała swoje urodziny. Gwiazda 15 kwietnia skończyła 42 lata. Z tej okazji najbliżsi znajomi wyprawili jej przyjęcie. Oczywiście wszystko odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a spotkanie wydarzyło się w wirtualnej rzeczywistości. Dziennikarka pochwaliła się ''przyjęciem'' na InstaStories. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, jaki prezent urodzinowy podarował jej kiedyś mąż

Agnieszka Woźniak-Starak ma powody do radości

Gwiazda dostosowała się do odgórnych zaleceń i przebywa obecnie w domu. Z tego względu nie mogła pozwolić sobie na huczne świętowanie i w tym roku musiała zrezygnować z imprezy urodzinowej z prawdziwego zdarzenia. Jednak przyjaciele Agnieszki nie zapomnieli o tak ważnym dla niej dniu i skontaktowali się z nią za pośrednictwem komunikatora. Dziennikarka odbyła z najbliższymi rozmowę przez kamerę internetową, czym pochwaliła się na swoim InstaStories. Mimo że przyjęcie było bardzo skromne, to i tak wniosło do wiele radości do jej życia.

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starakAgnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starak screen z instagram.com/aga_wozniak_starak

Wyjątkowe okoliczności zmusiły dziennikarkę do świętowania urodzin w domowym zaciszu. Chociaż Agnieszka nie była sama, bo towarzyszyły jej ukochane psy, to mogła liczyć również na kilka ciepłych słów ze strony bliskich. Z czwórką przyjaciół odbyła wirtualne spotkanie, ale to nie wszystko. Gwiazda na InstaStories pochwaliła się również kwiatami, które dostała w dniu swojego święta. Zdjęcie opatrzyła krótkim podpisem.

Mimo wszystko to był bardzo miły dzień. Dziękuję za wszystkie życzenia - napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Nawet w tak wyjątkowym dniu Agnieszka nie zrezygnowała z pracy i mogliśmy ją usłyszeć w audycji ''Life Balance'' na antenie newonce.radio.

 

Tegoroczne urodziny znacząco różniły się od tych, które Agnieszka obchodziła do tej pory z kilku względów. Przede wszystkim dlatego, że sytuacja w kraju wymaga szczególnych środków ostrożności i należy unikać kontaktu z innymi ludźmi. Na szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. 

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starakAgnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starak screen z instagram.com/aga_wozniak_starak