Agnieszka Woźniak-Starak świętowała urodziny. Było bardzo skromnie. ''Mimo wszystko to był miły dzień''

Agnieszka Woźniak-Starak skończyła czterdzieści dwa lata. Z tej okazji pokazała, jak spędziła ten wyjątkowy dzień. Nie obyło się bez życzeń i prezentów.

Agnieszka Woźniak-Starak świętowała swoje urodziny. Gwiazda 15 kwietnia skończyła 42 lata. Z tej okazji najbliżsi znajomi wyprawili jej przyjęcie. Oczywiście wszystko odbyło się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, a spotkanie wydarzyło się w wirtualnej rzeczywistości. Dziennikarka pochwaliła się ''przyjęciem'' na InstaStories. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała, jaki prezent urodzinowy podarował jej kiedyś mąż

Agnieszka Woźniak-Starak ma powody do radości

Gwiazda dostosowała się do odgórnych zaleceń i przebywa obecnie w domu. Z tego względu nie mogła pozwolić sobie na huczne świętowanie i w tym roku musiała zrezygnować z imprezy urodzinowej z prawdziwego zdarzenia. Jednak przyjaciele Agnieszki nie zapomnieli o tak ważnym dla niej dniu i skontaktowali się z nią za pośrednictwem komunikatora. Dziennikarka odbyła z najbliższymi rozmowę przez kamerę internetową, czym pochwaliła się na swoim InstaStories. Mimo że przyjęcie było bardzo skromne, to i tak wniosło do wiele radości do jej życia.

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starakAgnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starak screen z instagram.com/aga_wozniak_starak

Wyjątkowe okoliczności zmusiły dziennikarkę do świętowania urodzin w domowym zaciszu. Chociaż Agnieszka nie była sama, bo towarzyszyły jej ukochane psy, to mogła liczyć również na kilka ciepłych słów ze strony bliskich. Z czwórką przyjaciół odbyła wirtualne spotkanie, ale to nie wszystko. Gwiazda na InstaStories pochwaliła się również kwiatami, które dostała w dniu swojego święta. Zdjęcie opatrzyła krótkim podpisem.

Mimo wszystko to był bardzo miły dzień. Dziękuję za wszystkie życzenia - napisała Agnieszka pod zdjęciem.

Nawet w tak wyjątkowym dniu Agnieszka nie zrezygnowała z pracy i mogliśmy ją usłyszeć w audycji ''Life Balance'' na antenie newonce.radio.

Tegoroczne urodziny znacząco różniły się od tych, które Agnieszka obchodziła do tej pory z kilku względów. Przede wszystkim dlatego, że sytuacja w kraju wymaga szczególnych środków ostrożności i należy unikać kontaktu z innymi ludźmi. Na szczęście gwiazda może liczyć na wsparcie rodziny i przyjaciół. 

Agnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starakAgnieszka Woźniak-Starak świętuje urodziny / instagram.com/aga_wozniak_starak screen z instagram.com/aga_wozniak_starak

Więcej o:
Komentarze (20)
Agnieszka Woźniak-Starak świętowała urodziny. Było bardzo skromnie. ''Mimo wszystko to był miły dzień''
Zaloguj się
 • e50504

  Oceniono 9 razy 5

  Dlaczego ten silikonowy materac w średnim wieku udaje nastolatkę? xD

 • golass

  Oceniono 5 razy 3

  juz wyglada jak Bogumila Wander (dzisiejsza)

 • oyayebye

  Oceniono 3 razy 3

  Ale wiadomość.

 • lob2

  Oceniono 2 razy 2

  Tylko po co ty nam to piszesz???? My też mamy urodziny ale nikt nie leci od razu do prasy lub telewizji.Ile ci za to płacą???? Bo każdy kto wrzuci fotkę dostaje ciężkie pieniądze.A my gorszy sort mamy ciężką pracę a lekkie pieniądze.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 6 razy 2

  kelnerko-hostessa była gościem honorowym
  🚾��⛔⛔👎👎

 • zawszedak111

  Oceniono 1 raz 1

  "...to i tak wniosło do wiele radości do jej życia."
  Pismaku KK, za to ty wnosisz wiele błędów w pisowni na ten portal!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX