Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu i w okularach na Instagramie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się na Instagramie w naturalnym wydaniu. Po raz pierwszy zaprezentowała na sobie okulary korekcyjne.

Domowa izolacja sprawia, że coraz więcej gwiazd pokazuje się nam bez makijaży, sztucznych rzęs i w dresach. Tym razem do tego grona dołączyła Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój dom. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na garderobę. Prawdziwy sztos

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Ostatnio dziennikarka promowała na swoim Instastories "Koncert dla bohaterów", który był hołdem dla lekarzy, a także okazją do zorganizowana zbiórki pieniędzy przeznaczonych na sprzęt niezbędny medykom. Agnieszka Woźniak-Starak zachęcała więc swoich obserwatorów do obejrzenia koncertu, a przy okazji pokazała się im w całkiem naturalnym wydaniu bez grama make-upu i w okularach korekcyjnych.

Przeczytaj: Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmową. Przyznała, że miała stalkera. "Na wirusa nienawiści nie ma szczepionki"

Dziennikarka wybrała bardzo modne i stylowe okrągłe oprawki w delikatnym różowym kolorze. Nie da się ukryć, że bardzo jej pasują i zdecydowanie częściej powinna je nosić.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram/aga_wozniak_starak/

Warto dodać, że i na co dzień Agnieszka Woźniak-Starak stroni od mocnego makijażu. Dziennikarka zazwyczaj podkreśla swoje oczy tuszem i prawdopodobnie używa również podkładu. Do tej pory jedynie na wielkie wyjścia stawiała na mocniejszy make-up. Trzeba przyznać, że w każdym wydaniu wygląda świetnie.

Polecamy: Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała męża w radiu. "Mam takie poczucie, że spotkaliśmy się z Piotrkiem, żeby zrobić ten film"

KM

Więcej o:
Komentarze (15)
Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu i w okularach na Instagramie
Zaloguj się
 • Zygfryd Mamut

  Oceniono 8 razy 4

  Jej usta to jest dramat.
  Nawet Micheal Jackson mógłby jej buty czyścić w tym aspekcie.

 • dryl1

  Oceniono 2 razy 2

  Agnieszka wygląda świetnie. Lewactwo jest porażające. Niech się dalej zachwyca babo chłopem od aborcji i wychodzenia z koscioła. Rzecz gustu i estetyki.

 • fandzloch

  Oceniono 4 razy 2

  Dajcie link do fb, pośmiejemy się z waszych pięknych faciat drodzy komentujący.

 • lob2

  Oceniono 3 razy 1

  Tylko co nas to obchodzi cz ktoś ma makijaż czy nie ,mamy gorsze zmartwienia z powodu koronawirusa a wy am pokazujecie fotki nikomu nie potrzebne.Trochę powagi GAZETO ? w tych trudnych chwilach.

 • mrgarrison

  0

  Agnieszka Stara K - Wozniak.

  Przeminelo z plastikiem...

 • poljack

  Oceniono 2 razy 0

  Towarzystwo wzajemnej adoracji komunizm wyglądał identycznie ,

 • valla

  Oceniono 6 razy 0

  Stare sztuczne pudło. Botoks się skończył czy chirurg utknął na Bali?

 • c.t.k

  Oceniono 1 raz -1

  Joker

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX