Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu i w okularach na Instagramie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się na Instagramie w naturalnym wydaniu. Po raz pierwszy zaprezentowała na sobie okulary korekcyjne.

Domowa izolacja sprawia, że coraz więcej gwiazd pokazuje się nam bez makijaży, sztucznych rzęs i w dresach. Tym razem do tego grona dołączyła Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój dom. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na garderobę. Prawdziwy sztos

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Agnieszka Woźniak-Starak bez makijażu

Ostatnio dziennikarka promowała na swoim Instastories "Koncert dla bohaterów", który był hołdem dla lekarzy, a także okazją do zorganizowana zbiórki pieniędzy przeznaczonych na sprzęt niezbędny medykom. Agnieszka Woźniak-Starak zachęcała więc swoich obserwatorów do obejrzenia koncertu, a przy okazji pokazała się im w całkiem naturalnym wydaniu bez grama make-upu i w okularach korekcyjnych.

Przeczytaj: Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmową. Przyznała, że miała stalkera. "Na wirusa nienawiści nie ma szczepionki"

Dziennikarka wybrała bardzo modne i stylowe okrągłe oprawki w delikatnym różowym kolorze. Nie da się ukryć, że bardzo jej pasują i zdecydowanie częściej powinna je nosić.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram/aga_wozniak_starak/

Warto dodać, że i na co dzień Agnieszka Woźniak-Starak stroni od mocnego makijażu. Dziennikarka zazwyczaj podkreśla swoje oczy tuszem i prawdopodobnie używa również podkładu. Do tej pory jedynie na wielkie wyjścia stawiała na mocniejszy make-up. Trzeba przyznać, że w każdym wydaniu wygląda świetnie.

Polecamy: Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała męża w radiu. "Mam takie poczucie, że spotkaliśmy się z Piotrkiem, żeby zrobić ten film"

KM