Agnieszka Woźniak-Starak pokazała swój dom. Salon robi wrażenie, ale spójrzcie tylko na garderobę. Prawdziwy sztos

Agnieszka Woźniak-Starak dla własnego bezpieczeństwa spędza czas w domu. Na Instagramie pokazała, jak wygląda wnętrze jej domu.

Agnieszka Woźniak-Starak jak większość Polaków w obawie przed koronawirusem została w domu. Z powodu pandemii odwołała nawet swoją audycję radiową (więcej na ten temat TUTAJ). Dziennikarka jednak nie nudzi się w czasie izolacji. Czas umilają jej psy. Woźniak-Starak nagrała nawet, jak jej czworonogi szaleją. Przy okazji zdradziła, jak wygląda jej dom, a dokładnie przedpokój, salon oraz garderoba. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała mieszkanie

Na Instastories Agnieszki Woźniak-Starak znalazło się nagranie, na którym widać, jak jej psiaki ganiają się po domu. Tym samym na kadrach możemy zobaczyć garderobę gwiazdy. Już na pierwszy rzut oka widać, że ta urządzona jest w stylu glamour. Jasna wykładzina zestawiona została z czarnymi szafami i komodami. Uwagę przyciąga zwłaszcza mieniąca się ścianka z luksferów. 

To jednak nie koniec. Agnieszka Woźniak-Starak pochwaliła się też nagraniem i zdjęciami z salonu. Ta przestrzeń jest ogromna. Optycznie powiększają ją zwłaszcza duże okna z ciemnymi ramami. Całość urządzona jest bardzo gustownie, z dbałością o dodatki, a tradycyjny styl miesza się tu z nowoczesnością. I tak klasyczna lampa na fikuśnej podstawie świetnie koresponduje z transparentnym fotelem. Była prowadząca "Big Brother" zamontowała w salonie również piękną huśtawkę. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak pokazała dom

Na jednym ze zdjęć widać także, że część mebli jest w jasnych, beżowych odcieniach. Na ścianach uwagę przyciąga natomiast czerwona cegła. Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. A wam, jak podobają się cztery kąty Agnieszki Woźniak-Starak?

AG