Agnieszka Woźniak-Starak w obawie przed koronawirusem została w domu. Jest z nią wierny towarzysz

Agnieszka Woźniak-Starak podobnie jak większość polskich gwiazd postanowiła na czas rozprzestrzeniania się koronawirusa zostać w domu. Nie jest jednak sama.

Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą wyjątkowy tydzień. Po długiej przerwie, spowodowanej tragiczną śmiercią jej męża, wróciła do pracy. Zadebiutowała jako prowadząca na antenie newonce.radio i poprowadziła swoją audycję, "Life Balance". Po wszystkim szybko jednak musiała jechać do domu, ponieważ przestraszyła się koronawirusa. Poszła śladem rozsądnych ludzi i na czas dwutygodniowej kwarantanny ograniczyła wyjścia na zewnątrz. W trudnych dla każdego z nas chwilach nie jest sama. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z psami

Agnieszka Woźniak-Starak z psami w zaciszu domowym

Gwiazda publikuje na swoim instagramowym koncie coraz więcej postów. Ten ostatni zwrócił naszą szczególną uwagę. Agnieszka zapozowała do zdjęcia ze swoimi ukochanymi psami. W opisie podziękowała fanom za wsparcie, jakie otrzymała od nich w ostatnich dniach. 

Dziękuję, że byliście w tym tygodniu ze mną.

Gwiazda TVN-u wsparła również akcję, "zostaję w domu".

Tymczasem #zostajewdomu i znam takich, co się z tego powodu bardzo cieszą! Ps. niech jego mina Was nie zmyli.

Na innych zdjęciach na Instastories dziennikarka pokazywała, jak zrobić idealne selfie z psami. Jedną z fotografii podpisała również wszystko mówiącymi słowami:

Miłość. 
 

Fani ochoczo komentowali jej post. 

Jego mina - jest mi z Tobą bosko, niech tak zostanie.
Aga! Słuchałam dziś, biegając. Bardzo dobrze, że są takie audycje.
Słuchałam obu audycji. Bardzo dobrze znowu Panią usłyszeć. Życzę powodzenia i czekam na następne.

O swój komentarz pokusiła się również Madzia Wójcik, która wygrała pierwszą edycję "Big Brothera", prowadzoną właśnie przez Woźniak-Starak. 

Super widzieć Cię na Instagramie! Piękne zdjęcie. Piesek tak samo uroczy jak i właścicielka. Życzę zdrówka i miłego wieczoru.

To prawda, fajnie widzieć uśmiechniętą Agnieszkę. Oby więcej takich fotek!

CW