Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w mediach. Wysłuchaliśmy jej pierwszej audycji. "Każdy kolejny krok jest ważny"

Agnieszka Woźniak-Starak już jakiś czas temu zapowiedziała, że wraca do radia. W środę premierę miała jej własna audycja.

11 marca Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w mediach. Dziennikarka nie zdecydowała się jednak na telewizję, a na radio. Od środy można słuchać jej w stacji newonce.radio, gdzie prowadzi godzinną audycję zatytułowaną "Life Balance".

Daria Ładocha o Agnieszce Woźniak-Starak i "DD TVN": "Woda sodowa nie uderzyła mi do głowy"

Zobacz wideo

Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy

Już na samym początku premierowej audycji Agnieszka Woźniak-Starak szczerze przyznała, że towarzyszą jej intensywne emocje.

Nigdy w życiu nie stresowałam się jak teraz - powiedziała na wizji.

Pierwszym gościem Woźniak Starak była Magda Hueckel - artystka, operatorka, podróżniczka i mama. 10 lat temu urodziła pierwszego syna, Leo. Chłopiec choruje na bardzo rzadką chorobę, klątwę Ondyny, która objawia się w ten sposób, że Leo nie oddycha we śnie. W Polsce z tym schorzeniem zmaga się tylko 30 osób.

To w konsekwencji spowodowało, że postanowiliście nakręcić film - zauważyła Agnieszka Woźniak-Starak.
Nakręciliśmy krótką etiudę, która zrobiła piorunujące wrażenie - odpowiedziała Magda Hueckel.

Tak powstał film dokumentalny "Nasza klątwa" pokazujący chorobę Leo oraz zmagania rodziców z nową, trudną dla nich sytuacją. Para udokumentowała proces długich i szczerych rozmów Magdy z mężem na kanapie. Po wyjściu syna ze szpitala, świeżo upieczeni rodzice byli zdani tylko na siebie.

Magda Hueckel zwróciła uwagę na to, że film nakręcony przez nią i jej męża jest bardzo uniwersalny. Opowiada o tym, jak ludzie radzą sobie z traumą. Co ciekawe, w 2015 roku produkcja została nominowana do Oscara. Film "Nasza klątwa" trafił też na wiele międzynarodowych festiwali.

To było niesamowicie oczyszczające. Zdaliśmy sobie sprawę, że zrobiliśmy coś ważnego - wspominała Hueckel.

Agnieszka Woźniak-Starak w eterze

Pomimo początkowych zapewnień o stresie, Agnieszka Woźniak-Starak poradziła sobie bardzo dobrze. Była profesjonalna i dociekliwa, a o to przecież chodzi w zawodzie dziennikarza. Mamy wrażenie, że wybór gościa nie był przypadkowy. Obie kobiety przeszły w życiu wiele i mają za sobą traumatyczne chwile. Na wizji mogły podzielić się doświadczeniami i wymienić radami.

Każdy kolejny krok jest ważny. Nawet jeśli nie mamy na niego siły, trzeba się zmusić - przyznała Woźniak-Starak na podstawie własnych doświadczeń.

Słuchaliście Agnieszki Woźniak-Starak w newonce.radio?

Więcej o:
Komentarze (29)
Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy w mediach. Przesłuchaliśmy jej pierwszą audycję
Zaloguj się
 • elzbietttta

  Oceniono 10 razy 6

  Chyba jakąś intensywną „dietę zmieniającą rysy” przeszła, bo gdyby nie podpis pod zdjęciem, to nie poznałabym.

 • nador

  Oceniono 17 razy 5

  Niszowa stacja o homeopatycznej słuchalności. I jak ta wesoła wdówka znajdzie w takich warunkach kolejnego syna milionera ?

 • fantomass

  Oceniono 12 razy 4

  Ależ cudowna samica ! Dzięki niej poznałem topografią Kisajna i ciężką dolę polskich kelnerek. Ileż to one bidule muszą się nanosić tych talerzy z bigosem i flakami, tych mis, wazonów, toż to katorżnicza praca prawie jak w kopalni Makoszowy.

 • sprzedam_sie

  Oceniono 10 razy 4

  Nie sluchalem. I sluchac nie bede.

 • sthoss

  Oceniono 5 razy 3

  Nie nie słuchaliśmy. Nawet nie wiedzielismy ze jest takie radio.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 4 razy 2

  Ale co to za media są. "Na językach" i takie tam pierdoły. Dziewczyna miała potencjał na dobrą dziennikarkę ale jakoś ten talent ugrzązł w kasie. Zamiast epatować intelektem epatuje silikonowym tym i owym. To koniec jest i kropka

 • etykieta.zastepcza

  Oceniono 1 raz 1

  Słuchać nie słucham, ale życzę powodzenia.
  Śmierć bliskiej osoby jest stratą nie do odrobienia, zastąpienia, odnowienia... Ale trzeba po prostu znaleźć nowy sposób na siebie i swoje życie, bo nic nie będzie jak dotychczas. Niestety.
  Powodzenia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX