Maffashion wyjechała na wakacje na Santorini. Towarzyszą jej znajomi, a także Mateusz, operator związany przede wszystkim z Maciejem Dąbrowskim z youtube'owego kanału "Z Dvpy", raper ukrywający się pod pseudonimem "Blue baby". To właśnie o romans z nim Kuczyńska była oskarżana przez byłą dziewczynę muzyka (on sam też wydał w tej sprawie oświadczenie, ujawniając nowe fakty). W komentarzach pod ostatnimi zdjęciami internauci dopytują o to, gdzie jest syn celebrytki.
Maffashion relacjonuje wczasy na Santorini. Chwali się pięknymi widokami. Nie brak też kadrów, na których widać, jak bawi się ze znajomymi i rzekomym kochankiem. Jedna z internautek zwróciła jednak uwagę, że na zdjęciach brakuje Bastka - syna blogerki.
Gdzie dziecko? Ach, te matki - napisała.
Kuczyńska nie pozostawiła tych słów bez odpowiedzi. Szybko zripostowała.
Ma także ojca, wiesz? - odparowała.
Tym samym Maffashion zasugerowała, że dwulatek jest pod opieką Sebastiana Fabijańskiego. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Rapujący aktor przyznał się bowiem, że zdradził Kuczyńską. Później utrzymywał, że nim ich reakcja się rozpadła, dowiedział się o tym, że Julia także miała mieć romans.
Przypomnijmy, że po rozstaniu Julia Kuczyńska mogła liczyć na wsparcie fanów. Teraz jednak nie ma dobrej prasy. Przyczyniła się do tego m.in. kampania reklamowa alkoholu, w której wzięła udział. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.
ZOBACZ TEŻ: Sebastian Fabijański poszedł do lombardu. Sprzedał ważną pamiątkę po Maffashion. Będzie jej przykro
Milion na koncie, a spokoju nie było przez lata. Zwycięzca "Milionerów" wyjawił, co stało się po wygranej
Występ Steczkowskiej w Sopocie rozjuszył widzów, a Młynarska wytknęła TVN błąd
Tego telefonu w "Szkle kontaktowym" nie przewidzieli. Reakcje prowadzących bezcenne
Gawęda nie ukrywa, jakie ma relacje ze Szczepanikiem. "U nas zakończyło się to..."
Andrzej Seweryn zaskoczył wyznaniem o... Britney Spears. "Wszedłem w tę postać"
Ostro zakpił z Trumpa na antenie show. Przesadził. Czuję ciary żenady
Żabson wystąpił na Top of the Top Sopot Festival. Widzowie krótko: Żenada
Rozenek na ramówce. Spójrzcie na te spodnie. "Jest świadoma, w czym wygląda korzystnie"
Dom z ogrodem przestał im wystarczać? Koroniewska i Dowbor wybrali nietypowe rozwiązanie