Internauci wściekli na Maffashion. Przekroczyła granicę dobrego smaku? Poszło o reklamę alkoholu

Maffashion jest krytykowana za reklamowanie piwa w mediach społecznościowych. To nie koniec.

O Maffashion w ostatnim czasie było bardzo głośno. Media rozpisywały się o jej rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim, które przebiegło w atmosferze skandalu. Wtedy większość internautów stanęła po stronie influencerki. Teraz jednak wylała się na nią fala krytyki w związku z zupełnie inną sprawą. Maffashion wzięła udział w kampanii reklamowej piwa.

Zobacz wideo Maffashion pokazała się w bikini

MaffashionMaffashion i operator Mateusz razem na Santorini! Patrzymy na zdjęcia

Maffashion krytykowana za reklamowanie alkoholu na Instagramie

Maffashion opublikowała dwa zdjęcia z pikniku w warszawskim parku. Na rozłożonym kocu widzimy włoskie potrawy i owoce. Natomiast w ręku gwiazda trzyma butelkę piwa.

Aura wyjątkowo sprzyjająca plenerowym wypadom i piknikom na kocyku. Włoski styl jest mi bliski nie tylko ze względów modowych, ale uwielbiam też ich kuchnię. A jak włoskie przekąski i gastro klasyki, to i napoje muszą się zgadzać, zwłaszcza w tak upalne dni - czytamy w opisie pod zdjęciami.
 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Internautom nie spodobało się, że Maffashion reklamuje napój alkoholowy.

Przykre, że w kraju, w którym jest tak duży problem z uzależnieniem od alkoholu i innych substancji, osoby z takimi zasięgami reklamują alkohol.
Promowanie alkoholu jest mega słabe.
Z całym szacunkiem, bo generalnie jesteś sensowną dziewczyną, ale promocji alkoholu się stanowczo sprzeciwiam - pisali.

Niektórzy pisali, że gwiazda reklamując alkohol, złamała prawo. Nie mają jednak racji. Zgodnie z art. 13 ustawy o wychowaniu w trzeźwości na terenie Polski co prawda zabrania się promocji napojów alkoholowych, ale wyjątkiem jest tutaj piwo.

Roksana WęgielWęgiel chwali się nową fryzurą. Wygląda kapitalnie. Fryzjer się postarał

Więcej o: