Sebastian Fabijański poszedł do lombardu. Sprzedał ważną pamiątkę po Maffashion. Będzie jej przykro

Sebastian Fabijański pozbył się pamiątki po Maffashion. Paparazzi przyłapali go podczas wizyty w luksusowym lombardzie.

Miał być ślub, a było głośne rozstanie. Plotki o tym, że Sebastian Fabijański i Maffashion są parą, pojawiły się pod koniec 2019 roku. Aktor i blogerka długo jednak nie mówili publicznie o związku. Dopiero w styczniu 2020 roku potwierdzili, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń. Krótko po tym poinformowali, że spodziewają się dziecka, a na palcu Kuczyńskiej pojawił się pierścionek. Media natychmiast zaczęły się zastanawiać, czy jest to biżuteria zaręczynowa. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane w zeszłym roku, gdy blogerka potwierdziła, że faktycznie przyjęła oświadczyny ukochanego. Rodzinne szczęście nie trwało jednak długo. Kryzys w ich związku pojawił się po urodzeniu syna, a na początku lipca w sieci pojawiła się informacja o końcu tej relacji. Teraz Fabijański dobitnie pokazał, że jego związek z Maffashion to zamknięty rozdział w jego życiu. 

Paulina Młynarska, Tola Szlagowska, Adam StrycharczukPorzucili show biznes i wyjechali. Adam Strycharczuk jest kelnerem na Islandii

Zobacz wideo Sebastian Fabijański przerywa milczenie po rozstaniu z Maffashion. Zaapelował do fanów

Sebastian Fabijański udał się do lombardu, by sprzedać pamiątkę po Maffashion

Portal fakt.pl podał, że 9 lipca Sebastian Fabijański pozbył się pierścionka zaręczynowego, który wcześniej błyszczał na placu Maffashion. Jak podaje tabloid, aktor sprzedał go w lombardzie, który specjalizuje się w obrocie luksusowym towarem, takim jak biżuteria, auta, nieruchomości, zegarki czy torebki znanych projektantów.

Jak do pamiątek po byłym partnerze podchodzi Maffashion?

Niedawno Maffashion opublikowała zdjęcie wykonane w jej domu. Fani natychmiast zauważyli, że blogerka zdecydowała się zachować w domu jedną pamiątkę po ojcu Bastiana. Chodzi o tryptyk spod pędzla aktora, który wisi nad schodami i idealnie pasuje do chłodnego i loftowego wnętrza willi.

MaffashionMaffashion Instagram/@maffashion_official

Joanna Opozda wspomina trudną ciążę i apeluje do fanek: Miałam mroczki przed oczamiJoanna Opozda prosi fanów o pomoc. Chodzi o syna

Więcej o: