Maffashion i Sebastian Fabijański na salonach. Choć na ściance pozował tylko on, fotoreporterzy przyłapali ich razem

Maffashion przyszła z Sebastianem Fabijańskim na rozdanie nagród im. Zbyszka Cybulskiego. Blogerka starała się przejść obok fotoreporterów niezauważona. Nie udało się.

Kiedy Maffashion i Czarek Jóźwik ogłosili rozstanie, fani byli w szoku. Mało kto podejrzewał, że ich trwający pięć lat związek może przejść do historii. Kilka dni później z kolei, jako pierwsi pisaliśmy, że Kuczyńska spotyka się ze znanym gwiazdorem, Sebastianem Fabijańskim. Doniesienia naszego informatora okazały się prawdą. W zeszłym tygodniu blogerka i aktor po raz pierwszy razem zjawili się na gali w Łodzi, a we wtorek wieczorem przyszli na imprezę w stolicy. 

Maffashion i Fabijański na rozdaniu nagród

Impreza o jakiej mowa, to rozdanie nagród im. Zbyszka Cybulskiego. Przed fotoreporterami pozowali m.in Katarzyna Figura, ciesząca się bezrobociem Monika Zamachowska z mężem, Kamil Bosak, czy Sebastian Fabijański. Kiedy przeglądaliśmy zdjęcia ze ścianki, ten ostatni był na niej sam. Później jednak został przyłapany w towarzystwie Maffashion. 

Para starała się unikać wspólnych zdjęć, jednak nie do końca im się udało. Czujni fotografowie dostrzegli ich podczas rozmowy przy damskiej toalecie. Widać wyraźnie, że Sebastian był nieco zmieszany całym zainteresowaniem swoją osobą, a Julia - będąc przyzwyczajona do blasków fleszy - śmiała się i nie widać było po niej stresu. Oboje postawili na czarne stylizacje. 

Przejrzyjcie naszą galerię i sprawdźcie, jak się prezentowali. Wróżycie ich związkowi długą przyszłość? My życzymy dużo miłości!

CW

Zapytaliśmy Maffashion o Sebastiana Fabijańskiego. Jej reakcja? Musicie to zobaczyć!

Zobacz wideo
Więcej o: