Joanna Opozda prosi fanów o pomoc. Chodzi o syna. Vincent bardzo cierpi

Joanna Opozda martwi się o syna. Gwiazda zwróciła się z prośbą o wsparcie do innych mam w mediach społecznościowych. Odzew przerósł jej najśmielsze oczekiwania.

Jakiś czas temu syn Joanny Opozdy przeszedł infekcję. Sprawa była na tyle skomplikowana, że Vincent trafił do szpitala. Teraz chłopiec ma dużo mniej poważne problemy, ale cierpi. Troskliwa mama zwróciła się w związku z tym do fanów o pomoc. 

Zobacz wideo Joanna Opozda opowiedziała o problemach ze zdrowiem po ciąży i zaapelowała do fanek

Zbigniew Zamachowski, Monika RichardsonMonika Richardson i Zbigniew Zamachowski nie chcą rozwodu?!

Joanna Opozda wyznała, że jej syn cierpi i poprosiła o pomoc

Joanna Opozda opublikowała na InstaStories nagranie, na którym widzimy łóżeczko dziecięce. Niestety Vincent nie śpi w nim smacznie, tylko cierpi, bo zaczął ząbkować. Aktorka dołączyła do filmiku opis, w którym zapytała internautów o sposoby na uśmierzenie bólu.

Ząbkowanie. Może macie jakieś genialne metody, żeby ulżyć w cierpieniu? Za nami kolejna nieprzespana noc. Żele przeciwbólowe, szczoteczki i gryzaki niewiele dają.

Syn Joanny Opozdy ząbkujeSyn Joanny Opozdy ząbkuje instagram.com/ asiaopozda

W następnych rolkach Joanna Opozda opublikowała zdjęcia leków, które pomogły synowi. Młoda mama podziękowała fankom za życzliwość i wsparcie.

Wiedziałam, że obserwuje mnie dużo mam, ale nie wiedziałam, że aż tyle. Bardzo dziękuję za wszystkie wiadomości. Vincent czuje się już lepiej. Te kropelki naprawdę dają radę, mogę je polecić innym mamom, które mają podobne problemy.

Joanna OpozdaJoanna Opozda instagram.com/ asiaopozda

W niedzielę minął rok, odkąd Joanna Opozda i Antoni Królikowski powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Byli partnerzy, co naturalne, "świętowali" rocznicę oddzielnie. Tata Vincenta odpoczywał na zagranicznych wakacjach, czym pochwalił się na Instagramie. Natomiast aktorka spędziła weekend razem z synem w Łańcucie, gdzie wybrała się do fryzjera. Aktorka nie zdecydowała się na spektakularną zmianę i postanowiła tylko nieco wygładzić włosy.

Emilia Komarnicka-Klynstra z mężemEmilia Komarnicka świętuje rocznicę ślubu. Pokazuje prywatne zdjęcia

Więcej o: