Emilia Komarnicka świętuje rocznicę ślubu. Opublikowała prywatne zdjęcia z uroczystości

Emilia Komarnicka-Klynstra obchodzi piątą rocznicę ślubu. Aktorka podzieliła się zdjęciami z dnia, w którym stanęła z Redbadem Klynstrą na ślubnym kobiercu.

Emilia Komarnicka-Klynstra chętnie dzieli się zdjęciami z rodzinnego życia w mediach społecznościowych. Teraz z okazji piątej rocznicy ślubu z Redbadem Klynstrą opublikowała prywatne fotografie z tej wyjątkowej uroczystości. Aktorka jednocześnie opowiedziała o małżeństwie i nie ukrywała, że czasem bywa bardzo ciężko. 

Zobacz wideo Emilia Komarnicka-Klynstra przeżywa pierwszy dzień syna w przedszkolu

Ben Affleck, Jennifer LopezJennifer Lopez i Ben Affleck mają przerwę. Od ślubu minęły trzy tygodnie

Emilia Komarnicka pokazała prywatne zdjęcia ze ślubu

We wtorek mija dokładnie pięć lat odkąd Emilia i Redbad powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Teraz aktorka podzieliła się na Instagramie serią zdjęć z kościoła i hucznego wesela.

Siedem lat temu przeprowadziłam z tym oto wspaniałym człowiekiem niezwykle intensywną rozmowę o rozwoju. (...) Dwa lata później, 09.08.2017 roku przyrzekliśmy sobie w obliczu Boga, że będziemy do końca życia iść razem, nawet jeśli będą wyzwania. Dziś mija równo pięć lat od tego sakramentu. Czy zawsze płyniemy lekko z wiatrem? Nie. Czasem jest pod górę, momentami pod prąd, czasami rozumiemy się bez słów, innym razem mam wrażenie jakbyśmy byli z różnych galaktyk, ale jedno jest pewne - kocham tego człowieka, szanuje go i podziwiam.
 

W dalszej części poruszającego wywodu Emilia przyznała, że dla dobra małżeństwa jest w stanie pokonać każdą przeszkodę.

Choć wciąż uczymy się żyć razem, biorąc naszą codzienność na warsztat, to idziemy w zaufaniu i przyjaźni, że właśnie wspólnie jesteśmy w stanie przenieść każdą górę i doświadczyć wszystkiego, co przygotował dla nas los.

Do postu aktorka dołączyła piosenkę Damiana SyjonFama "Powstanie". Gwiazda wytłumaczyła, że jest to utwór, który pięć lat temu był ulubionym pary. 

Monika MillerMonika Miller o przeszczepie włosów. "Słyszałam, jak wycinają mi skórę"

Więcej o: