Vincent Królikowski trafił do szpitala. Joanna Opozda: Zdiagnozowano poważną infekcję

Joanna Opozda poinformowała obserwatorów na Instagramie, że Vincent ma poważną infekcję. Najbliższy czas aktorka spędzi z synem na szpitalnym oddziale patologii noworodka.

Więcej o życiu gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Na Instagramie Joanny Opozdy pojawił się niepokojący post. Gwiazda zdradziła, że Vincent Królikowski przechodzi właśnie poważną infekcję i trafił do szpitala. Aktorka do zdjęcia z miesięcznym dzieckiem dołączyła wpis o tym, w jakiej sytuacji się teraz znalazła. Przy okazji wypowiedziała się o kondycji polskiej ochrony zdrowia.

Zobacz wideo Joanna Opozda: Mój wygląd zszedł na drugi plan. Najważniejsze jest zdrowie dziecka

Joanna Opozda zaniepokojona. "Współczuję wszystkim samotnym matkom"

Aktorka noc spędziła na szpitalnej podłodze, przy łóżku swojego syna. 

Niestety, wczoraj u mojego miesięcznego synka zdiagnozowano poważną infekcję, rano miał straszną gorączkę i najbliższy czas spędzimy w szpitalu na oddziale patologii noworodka. Mały dostaje antybiotyk, a jego stan jest stabilny będzie dobrze - uspokoiła obserwatorów.
 

Gwiazda wyznała, że patrzenie na cierpienie własnego dziecka to najgorsze, co ją do tej pory spotkało. Jednocześnie wyraziła zdziwienie na temat stanu polskich oddziałów szpitalnych dla dzieci.

Na takich oddziałach nie ma łóżek dla matek, a jedynie fotele, na których nie sposób nawet karmić. Nie wyobrażam sobie, jak te wszystkie mamy, które czasami muszą spędzić w takim miejscu kilka miesięcy, dają sobie radę. Usłyszałam, że pacjentami są tutaj dzieci i to o nie należy dbać, nie o matki. Bardzo współczuję wszystkim samotnym matkom oraz wszystkim mamom chorych dzieci.

Joanna Opozda podkreśliła także, że to przecież mamy karmią swoje maluchy, kąpią, zmieniają pieluchy, noszą je na rękach i z tego względu potrzebują snu i odpoczynku. Co więcej, podobno szpital, w którym znalazła się aktorka, należy do jednego z lepszych, ponieważ w większości placówek są drewniane krzesła. Swój smutny wpis zakończyła refleksją na temat mam i ich dzieci w szpitalach w Ukrainie, na które przecież spadają bomby. 

Nie wiemy jeszcze, czy w trudnej sytuacji Joannę wspiera ojciec dziecka, Antoni Królikowski. Według medialnych doniesień, aktor miał zdradzić żonę jeszcze przed porodem i zamieszkać z kochanką Izabelą w jej nowym apartamencie na warszawskiej Woli. Aktor jest często widywany na spacerze z psem kobiety, która z zawodu jest prawniczką. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.