Joanna Opozda spędziła rocznicę ślubu u fryzjera. Zaprezentowała efekt wizyty

Joanna Opozda spędziła rocznicę ślubu w salonie fryzjerskim. Gwiazda skorzystała z popularnego zabiegu. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

7 sierpnia minął rok, odkąd Joanna Opozda i Antoni Królikowski stanęli przed ołtarzem. Jak wszyscy wiemy, małżeństwo rozpadło się już kilka miesięcy temu, a byli partnerzy "świętowali" rocznicę oddzielnie. Aktor odpoczywa na zagranicznych wakacjach, słuchając piosenek z sugestywnym tekstem. Mama Vincenta wybrała się natomiast do fryzjera. Czy zdecydowała się na radykalną metamorfozę?

Joanna Opozda w rocznicę ślubu poszła do fryzjera. Wybrała popularny zabieg

Joanna Opozda spędziła miniony weekend razem z Vincentem w Łańcucie. To właśnie tam odwiedziła salon fryzjerski, gdzie poddała się popularnemu zabiegowi. Celebrytka nie zdecydowała się jednak na spektakularną zmianę. Postanowiła jedynie nieco poprawić wygląd naturalnych pasm. Aktorka wybrała keratynowe wygładzanie włosów, które pozwala na ujarzmienie niesfornych kosmyków i zapewnia efekt tafli.

Główny cel zabiegu wykonywanego u mnie to redukcja puszenia, oraz mocne nawilżenie. Pozytywny skutek uboczny, dużo prostsze włosy, ale nie na blachę, co daje bardzo naturalny efekt - napisała na InstaStories mama Vincenta.

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/asiaopozda

Joanna OpozdaJoanna Opozda Instagram/asiaopozda

Gwiazda zrelacjonowała wizytę w salonie na InstaStories. Pokazała też, jak wyglądały jej włosy zaraz po zabiegu. Wygładzenie i blask widoczne są na pierwszy rzut oka. Aktorka zaznaczyła jednak, że prezentowany efekt nie jest finalny. Początkowo pasma są mocno obciążone, zmienia się to dopiero po pierwszym myciu, z którym należy poczekać co najmniej 24 godziny.

Jak Wam się podoba subtelna metamorfoza Joanny Opozdy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.