Tak Klara Lewandowska kibicowała Robertowi na meczu FC Barcelony. Zaskoczyła pewna decyzja Anny

7 sierpnia FC Barcelona rozegrała mecz o Puchar Gampera z rywalami z Pumas Unam. Największą gwiazdą był Robert Lewandowski, który mógł liczyć na wsparcie żony i starszej córki. Te, zamiast oglądać mecz ze strefy VIP, wybrały miejsce na trybunach razem z innymi kibicami.

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski mają za sobą intensywny okres. Razem z córkami, po ośmiu latach, opuścili Monachium, a wraz z przejściem piłkarza do FC Barcelony, jego żona stała się jedną z katalońskich WAGs. Na stałe mieszkają w Hiszpanii, gdzie zdążyli się już zaaklimatyzować. Trenerka regularnie pojawiała się podczas meczów męża w Bayern Monachium i teraz nie mogło być inaczej. "Lewy" po raz pierwszy zaprezentował się przed widownią Camp Nou, a z trybun wiernie kibicowała mu żona z córką. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Lewandowska została jedną z WAGs Barcelony. Podglądamy partnerki piłkarzy klubu. Wśród nich architektka, asystentka pielęgniarki

Zobacz wideo

Anna Lewandowska z Klarą wspiera męża podczas meczu FC Barcelony. Zrezygnowały ze strefy VIP 

W piątek Robert Lewandowski oficjalnie zaprezentował się jako piłkarz FC Barcelony, a dzień później błysnął umiejętnościami na murawie podczas tradycyjnego meczu o Puchar Gampera. Piłkarz strzelił pięknego gola, a wszystkiemu przyglądała się Anna Lewandowska z Klarą. Na InstaStories trenerki pojawiła się relacja z pierwszego meczu męża w nowych barwach. 

Co ciekawe, Anna i Klara ubrane w koszulki FC Barcelony tym razem nie przyglądały się wyczynom "Lewego" ze strefy VIP. Zamiast tego z dumą wspierały piłkarza na trybunach razem z innymi kibicami. Szeroki uśmiech nie schodził z twarzy Anny i widać było dumę w jej oczach. 

Anna Lewandowska z Klarą wspiera męża podczas meczu FC Barcelony. Zrezygnowały ze strefy VIPAnna Lewandowska z Klarą wspiera męża podczas meczu FC Barcelony. Zrezygnowały ze strefy VIP Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Piłkarz razem z żoną miał, co świętować po meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0 dla FC Barcelony. Nawet Klara była pod wielkim wrażeniem, a po wygranej z dumą paradowała z flagą w barwach katalońskiego klubu sportowego. 

Anna Lewandowska z Klarą wspiera męża podczas meczu FC Barcelony. Zrezygnowały ze strefy VIPAnna Lewandowska z Klarą wspiera męża podczas meczu FC Barcelony. Zrezygnowały ze strefy VIP Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Widać, że wsparcie Roberta Lewandowskiego wiele znaczyło nie tylko dla Anny, ale i dla ich starszej córki. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.