Anna Lewandowska zadała szyku na prezentacji Roberta. Fani: Czarna plama wszystko psuje

Anna Lewandowska chciała wypaść jak najlepiej na piątkowej prezentacji Roberta Lewandowskiego. Fani dostrzegli jednak, że z jej sukienką było coś nie tak.

Robert Lewandowski właśnie rozpoczął nowy etap w życiu i oficjalnie dołączył do FC Barcelony. 5 sierpnia odbyła się jego oficjalna prezentacja na stadionie Camp Nou, na której nie mogło zabraknąć bliskich piłkarzaMama, siostra i żona Lewego zadały szyku podczas tego wyjątkowego wydarzenia, a media natychmiast obiegło pamiątkowe zdjęcie. Uwagę fanów zwrócił pewien szczegół w stylizacji Anny Lewandowskiej.

Zobacz wideo Anna Lewandowska: "To było wielkie marzenie Roberta"

Meghan Markle, Julia Rosnowska, Anna LewandowskaGwiazdy wspominają poród. Co łączy Markle z Julią Rosnowską?

Anna Lewandowska zaliczyła wpadkę na stadionie? Fani nie byli przekonani

Żona Roberta Lewandowskiego stara się wspierać go na każdym kroku, co dumnie dokumentuje w mediach społecznościowych. Tym razem na jej Instagramie pojawił się post, w którym przyznała, że mąż jest jej ogromną motywacją, a podczas prezentacji towarzyszyło jej wiele emocji. Anna Lewandowska tego dnia postawiła na niebieską mini, która kolorystycznie nawiązywała do nowych barw klubu ukochanego. Zestawiła ją z białymi szpilkami i okularami. 

 

Choć zdecydowana większość fanów była zachwycona kreacją trenerki fitness, uwagę jednej z obserwatorek skradł pewien szczegół. Na sukience Anny Lewandowskiej dostrzegła plamę, która jej zdaniem wszystko zepsuła.

Pani Aniu, piękna stylizacja, ale ta czarna plama na sukience wszystko psuje. Mam nadzieję, że to tylko brudny obiektyw. Super rodzina i jeszcze raz gratulacje dla męża.

Anna Lewandowska z pewnością długo przygotowywała się do tego dnia i starała się dopiąć każdy szczegół stylizacji na ostatni guzik. Wcześniej wspomniana plama okazała się być cykadą, której najwidoczniej przypadła do gustu sukienka i postanowiła na niej chwilę spocząć.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska EAST NEWS

Anna LewandowskaLewandowscy się przeprowadzają. Pierwsze ujęcia w nowym miejscu

Więcej o: