Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Anna, mama i siostra zadały szyku w Barcelonie

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelony. Podczas tego ważnego wydarzenia miał wsparcie ze strony najbliższych.

Anna i Robert Lewandowscy otwierają kolejny rozdział w życiu. Piłkarz zakończył karierę w barwach Bayernu Monachium i dołączył do drużyny z Katalonii. Chociaż wyprowadzka z Niemiec, gdzie Lewandowscy spędzili ostatnie osiem lat, z pewnością nie jest dla nich łatwa, żona wspiera Lewego na każdym kroku i podkreśla, że cieszy się na nowe wyzwania. Trenerki nie mogło zabraknąć także podczas prezentacji piłkarza FC Barcelony na Camp Nou, która odbyła się 5 sierpnia. Zresztą nie tylko ona towarzyszyła Robertowi Lewandowskiemu.

Zobacz wideo Prezentacja Lewandowskiego na Camp Nou

Sylwia Bomba, Karolina PisarekTe gwiazdy nie popisały się kreacjami na wesele. Bomba wyglądała jak panna młoda

Żona, siostra i mama wspierają Roberta Lewandowskiego

Prezentacja Lewego w barwach nowego klubu była niezwykle emocjonująca dla jego fanów. Potwierdziło się bowiem, że Polak zachowa "dziewiątkę", z którą grał do tej pory w zespole Bayernu Monachium. Wiwatujący tłum z radością przywitał nowego zawodnika, a Robert Lewandowski otrzymał też prezent od prezesa FC Barcelony - Joan Laporta wręczył mu kartę członka klubu z dożywotnim karnetem. Będąca na miejscu Anna Lewandowska nie kryje dumy z męża.

Nowy rozdział. Cudowne powitanie i wiele emocji na Camp Nou. Mój ukochany, jesteś moją motywacją, sięgaj po marzenia - napisała na Instagramie.
 

Piotr Kraśko, Dominika Czwartosz, Ilona i Marek KondratowiePierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną

Trenerka dołączyła także zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. Do Barcelony przyjechały także mama Roberta Lewandowskiego oraz jego siostra Milena. Wszystkie trzy, włącznie z Anną Lewandowską, ubrały się na niebiesko, zaznaczając tym samym zmianę barw piłkarza.

prezentacja Roberta Lewandowskiegoprezentacja Roberta Lewandowskiego instagram.com/@annalewandowskahpba

Więcej zdjęć znajdziecie w galerii na górze strony.

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Milena Lewandowska publicznie podkreśla, jak dumna jest z brata. Pod koniec lipca przyleciała na pierwszy mecz Lewego w nowej drużynie, który odbył się w Las Vegas.

Więcej o: