Lewandowska została jedną z WAGs Barcelony. Podglądamy partnerki piłkarzy klubu. Wśród nich architektka, asystentka pielęgniarki

Wraz z przejściem Roberta Lewandowskiego do FC Barcelony, jego żona stała się jedną z katalońskich WAGs. Jesteście ciekawi, kim są pozostałe ukochane piłkarzy klubu? Oto one!

Plotki o transferze Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do FC Barcelony rozgrzewały kibiców piłki nożnej od wielu tygodni. W końcu w połowie lipca transfer został oficjalnie potwierdzony. Tym samym Anna Lewandowska została jedną z WAGs Dumy Katalonii. Przyjrzyjmy się zatem pozostałym partnerkom i żonom reprezentantów słynnego klubu. Zajrzeliśmy na ich konta na Instagramie. 

Zobacz wideo Lewandowscy na jednej imprezie Kris Jenner. Anna po cichu ją nagrała

Daniela ter Stegen - żona Marca-Andre ter Stegena

Daniela i Marc-Andre pochodzą z jednego miasta, ale poznali się, dopiero gdy piłkarz grał dla Borussii Mönchengladbach. Zaczęli się spotykać w 2011 roku, a sześć lat później zostali małżeństwem. Wspólnie wychowują syna Bena. Ukochana sportowca z zawodu jest architektem i prowadzi własne studio projektowania wnętrz.

Daniela ter StegenDaniela ter Stegen Instagram @daniterstegen

Coral Simanovich - żona Sergiego Roberto

Pochodząca z Izraela modelka i projektantka mody z piłkarzem związana jest od ośmiu lat. W 2018 roku w Tel Awiwie powiedzieli sobie sakramentalne "tak", a rok później przywitali na świecie córkę Kaię. 

Coral SimanovichCoral Simanovich Instagram @coralsimanovich

Romarey Ventura - żona Jordiego Alby

W czerwcu tego roku Jordi Alba i Romarey Ventura po siedmiu wspólnie spędzonych latach stanęli na ślubnym kobiercu. Para wychowuje dwójkę dzieci, syna Piero urodzonego w 2018 roku i córkę Brunę, która przyszła na świat dwa lata później. W wolnych chwilach ukochana piłkarza relacjonuje ich codzienne życie na Instagramie, gdzie śledzi ją 590 tysięcy obserwujących.

Romarey VenturaRomarey Ventura Instagram @romarey_ventura

Sira Martinez - dziewczyna Ferrana Torresa

Ukochana Ferrana Torresa od zawsze związana była z piłką nożną, gdyż jej ojciec Luis Enrique pełni funkcję selekcjonera reprezentacji Hiszpanii. Z wybrankiem łączy ją z pewnością zamiłowanie do sportu. Hiszpanka jest bowiem mistrzynią swojego kraju w jeździe konnej. Spotyka się z Torresem od zeszłego roku.

Sira MartinezSira Martinez Instagram @siramartinezc

Anne-Laure Braithwaite - żona Martina Braithwaite

Żona Martina Braithwaite, Anne-Laure to francuska prezenterka telewizyjna, dziennikarka i przedsiębiorczyni. Jest właścicielką marki odzieżowej Trente, prowadzi biznes spożywczy i gastronomiczny, a w 2020 roku z pomocą męża otworzyła restaurację w Barcelonie. Para wychowuje razem pięcioro dzieci.

Anne-Laure BraithwaiteAnne-Laure Braithwaite Instagram @annelaurebraithwaite

Andrea Freijomil - dziewczyna Oscara Minguezy

Hiszpańska modelka i piłkarz zostali parą w 2018 roku. Ponoć poznali się na imprezie dzięki wspólnym znajomym. Choć na Instagramie obserwuje ją 45 tysięcy osób, ukochana Oscara Minguezy unika opowiadaniu o życiu prywatnym w mediach społecznościowych.

Andrea FreijomilAndrea Freijomil Instagram @andreafreijomil

Abigail Olivera - partnerka Ronalda Araujo

Pochodząca z Urugwaju Abigail i Ronaldo tworzą parę od kilku lat. Choć poznali się w stosunkowo młodym wieku, tworzą zgrany duet, a w zeszłym roku przywitali na świecie córkę. O ukochanej piłkarza nie wiadomo zbyt wiele, gdyż unika rozgłosu i bardzo sporadycznie publikuje treści na Instagramie.

Abigail OliveraAbigail Olivera Instagram @abioliivera

Mikky Kiemeney - dziewczyna Frenkiego de Jonga

Narzeczona Frenkiego de Jonga prężnie rozwija karierę. Pochodząca z zamożnej rodziny Holenderka od dziecka była zapaloną hokeistką, w efekcie dostała szansę gry w kobiecej drużynie HC Den Bosch. Gdy porzuciła karierę sportową, zaczęła projektować ubrania i akcesoria i założyła markę odzieżową. Mikky Kiemeney jest popularną influencerką, którą na Instagramie śledzi ponad 1,5 miliona obserwujących. Z piłkarzem spotyka się od czasów licealnych, a niedawno się zaręczyli.

Mikky KiemeneyMikky Kiemeney Instagram @mikkykiemeney

Katrine Friis - partnerka Andreasa Christensena

Katrine Friis to duńska modelka, która karierę rozpoczynała prezentując stroje kąpielowe. W 2016 roku poznała Andreasa Christensena, który wówczas grał dla niemieckiej drużyny Borussii Mönchengladbach. Od tego czasu tworzą parę, a niedawno powitali na świecie pierwsze dziecko

Katrine FriisKatrine Friis Instagram @katrinefogtfriis

Alysha Behague-Aubameyang - żona Pierre'a-Emericka Aubameyanga

Żona piłkarza to Francuzka, która wychowała się w Senegalu. Tworzą parę od 12 lat i wychowują dwóch synów, Cutrysa i Pierre'a. Alysha Behague-Aubameyang zgromadziła na Instagramie 98 tysięcy obserwatorów, jednak niechętnie dzieli się szczegółami prywatnego życia.

Alysha Behague-AubameyangAlysha Behague-Aubameyang Instagram @alysha_aubame

Elena Galera - partnerka Sergia Busquetsa

Sergio Busquets i Elena Galera poznali się w 2013, a rok później zostali parą. W 2016 roku przyszedł na świat ich pierwszy syn Enzo, dwa lata później urodził się jego brat Levi. Kiedyś ukochana piłkarza pracowała jako asystentka pielęgniarki, teraz spełnia się jako pełnoetatowa pani domu i matka. 

Elena GaleraElena Galera Instagram @elenagalera

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.