Natalia Klimas ma sielski dom na Mazurach. Salon jak z okładki, a widoki zza okna zapierają dech

Natalia Klimas dzieli życie między Warszawę a ukochane Mazury. To właśnie tam wraz z mężem i córkami mieszkają w przepięknym domu na wsi. Jak go urządziła?

Natalia Klimas uwielbia swój dom na Mazurach. Pomimo tego, że czasami tęskni za miastem, to wraz z rodziną spędza na wsi bardzo dużo czasu. I nie ma się jej co zresztą dziwić. Posiadłość aktorki to prawdziwy raj na ziemi. Wnętrza urządzone są bardzo stylowo i przytulnie. Oprócz tego Klimas ma przepiękny ogród. Sami zobaczcie. 

Zobacz wideo Natalia Klimas mówi, jakie były pierwsze słowa jej dziecka

Salon połączony z jadalnią 

W centralnej części salonu widzimy dużą szarą, narożną kanapę, jasny dywan oraz "przerobiony" na stolik beżowy puf. W pomieszczeniu nie brakuje również roślin, które między innymi możemy zobaczyć pod oknem. Natalia Klimas zadbała o to, aby wnętrze prezentowało się elegancko, ale również bardzo przytulnie. Uwagę zwraca także jadalnia z ogromnym drewnianym stołem udekorowanym świeżymi kwiatami. Stoi tam również czarna, przeszklona gablota. 

Salon i jadalnia w domu Natalii KlimasSalon i jadalnia w domu Natalii Klimas Instagram/@nataliaklimas

Kącik wypoczynkowy 

Natalia Klimas przyznała, że jest to jej ulubione miejsce w całym domu. Kącik został urządzony bardzo komfortowo i funkcjonalnie. Drewniane siedzisko z szafkami to nie tylko idealne miejsce wypoczynku, ale również świetnie rozwiązanie, ponieważ można w nim przechowywać wiele rzeczy.  

Kącik wypoczynkowy w domu Natalii KlimasKącik wypoczynkowy w domu Natalii Klimas Instagram/@nataliaklimas

Stylowa kuchnia 

W kuchni również dominują jasne barwy i naturalne materiały. Białe fronty szafek idealnie komponują się z drewnianymi elementami i ciemnymi sprzętami AGD. Z pewnością właśnie w tym pomieszczeniu toczy się rodzinne życie. 

Kuchnia w domu Natalii KlimasKuchnia w domu Natalii Klimas Instagram/@nataliaklimas

Strefa dla najmłodszych 

W domu nie brakuje również przestrzeni dla jego najmłodszych mieszkańców. Zabawki córek Natalii Klimas znajdują się nie tylko w ich pokojach. Także w salonie dziewczynki mają specjalny kącik. 

Kącik dla najmłodszych w domu Natalii KlimasKącik dla najmłodszych w domu Natalii Klimas Instagram/@nataliaklimas

Wspaniały ogród 

W ciepłe dni Natalia Klimas wraz z rodziną spędza czas na tarasie. Chociaż otoczony jest on przez naturalną zieleń, to nie brakuje na nim kwiatów w donicach. Oprócz tego aktorka, odpoczywając na rattanowych meblach lub hamaku, może podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. Jej posiadłość otoczona jest ogromnym ogrodem. 

Ogród Natalii KlimasOgród Natalii Klimas Instagram/@nataliaklimas

Jeżeli jesteście ciekawi, jak Natalia Klimas urządziła sypialnię oraz korytarz na piętrze, to koniecznie zajrzyjcie do przygotowanej na górze strony galerii. Możecie tam również zobaczyć, jak jej dom prezentuje się zewnątrz.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.