Filip Chajzer wyprowadził się z domu, w którym mieszkał z Małgorzatą Walczak. Ogromny ogród i jacuzzi robią wrażenie

Filip Chajzer, jak podawały media, jakiś czas temu wyprowadził się z domu. Razem z byłą partnerką i synem mieszkał w podwarszawskiej posiadłości w okolicach Konstancina. Jak wygląda ich rodzinny dom? Jest nowocześnie, ale blisko natury. Zobaczcie zdjęcia.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Kilka dni temu do mediów trafiły zdjęcia Filipa Chajzera w czułych objęciach tajemniczej kobiety. Jak się okazało, prezenter TVN-u miał zacząć spotykać się z nową partnerką, będąc w związku z matką swojego syna. W następstwie publikacji Chajzer wydał oświadczenie, że jego związek z Małgorzatą Walczak przeszedł do historii. Jego wieloletnia partnerka o wszystkim miała dowiedzieć się z mediów. Para nie mieszka już razem. Dziennikarz zaszył się w jednym z hoteli. Przeglądając ich profile na Instagramie można zauważyć, że razem z byłą już partnerką stworzyli dom, który wygląda jak prawdziwa oaza spokoju. We wnętrzach dominują drewniane akcenty.  

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wszyscy mogli obserwować, jak się zmieniają. Te gwiazdy zaczęły karierę w mediach jako dzieci

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna

Dom, z którego wyprowadził się Filip Chajzer, położony jest wśród zieleni. Otacza go spore podwórko, a w tle możemy zobaczyć bogatą roślinność. Byli partnerzy chętnie korzystali z łona natury i wypoczywali na tarasie. Tam też znalazło się jacuzzi.

 

Nieruchomość jest piętrowa i sporych rozmiarów. Widzimy otwarty salon, w którym znalazł się m.in. kominek. Uwagę przyciąga pokaźny żyrandol, złożony z ozdobnych i strojnych elementów

 

Filip Chajzer to pasjonat jazdy na rowerze. W jego domu nie mogło więc zabraknąć sprzętu do ćwiczeń. 

Do różnych reprezentacji wstępują ostatnio moi znajomi. Największą popularnością cieszy się naszonal team of przeciąganie liny. Ja stawiam na kolarstwo w miejscu. Dużo bezpieczniejsze. No i w godzinę, jak się uprzesz, spalisz 1000 kalorii - to jakieś trzy paczki - pisał niegdyś na Instagramie.
 

Salon w wielu domach to centrum odpoczynku i relaksu. Filip Chajzer postawił na duży beżowy narożnik, nowoczesny kominek, czarną szafkę rtv z drewnianym blatem, a także dywan w stylu vinted. 

To tkackie dzieło sztuki ma 100 lat. Pochodzi z Persji (dzisiejszy Iran) - poinformował na Instagramie prezenter.
 

Dziennikarz nie chwalił się w mediach nowoczesną kuchnią, ale więcej z tego pomieszczenia pokazała Małgorzata Walczak. W kuchni widać drewniane fronty szafek i czarny sprzęt AGD.

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna Fot. Instagram/ gosia_walczak

Do pomieszczenia wpada mnóstwo naturalnego światła, za sprawą dużego okna wychodzącego na ogród. 

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna Fot. Instagram/ gosia_walczak

Ogród również robi wrażenie. Widać, że działka na której stanął dom jest pokaźnych rozmiarów. Dom położony jest na skraju lasu. 

 

W ogrodzie nie brakuje świeżych ziół, a wiosną i latem zaczynają kwitnąć kwiaty. 

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna Fot. Instagram/ gosia_walczak

Dziennikarz zdecydował się również na szklaną zabudowę tarasu, dzięki czemu zyskał kolejne pomieszczenie. Na tarasie znalazła się wygodna, skórzana kanapa, fotel i stolik kawowy. Miejsce zdecydowanie sprzyja relaksowi. 

Tak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewnaTak wygląda dom Filipa Chajzera. Ogromny ogród, jacuzzi i dużo drewna Fot. Instagram/ filip_chajzer

Jak wam się podoba dom Filipa Chajzera i Małgorzaty Walczak? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Więcej o: