Wszyscy mogli obserwować, jak się zmieniają. Te gwiazdy zaczęły karierę w mediach jako dzieci

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka sprawdziliśmy, które gwiazdy stawiały swoje pierwsze kroki w show-biznesie jako dzieci. Lista jest zaskakująco długa.

Bądź na bieżąco. Więcej o polskim i światowym show-biznesie znajdziesz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Rodzimy show-biznes jest pełen osób, które stawiały w nim swoje pierwsze kroki w bardzo młodym wieku. Marta Wierzbicka, czy Maciej Musiał, to tylko niektóre osoby rozwijające aktorskie kariery od najmłodszych lat. Oprócz nich było jeszcze kilka znanych i lubianych osób. 

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Byli dziećmi kiedy weszli do świata ścianek i show-biznesu. Maciej Musiał

Maciej Musiał przeszedł niesamowitą drogę, żeby znaleźć się w tym miejscu, w którym jest dzisiaj. Widzowie obserwowali, jak stawia pierwsze kroki aktorskie, grając dziewięcioletniego chłopca w serialu "Plebania". Później była bardziej zapamiętywalna rola Tomka Boskiego w "Rodzince.pl". To ona przyniosła mu ogromny sukces. Jako jeden z nielicznych aktorów polskich zagrał główną rolę w pierwszym polskim serialu Netflixa - "1983". Można go było zobaczyć także w produkcjach: "Miłość jest wszystkim", "Wygrać marzenia". Zerwał z wizerunkiem przystojnego chłopaka z sąsiedztwa, grając w "Klangorze", gdzie zagrał brutalnego i agresywnego mężczyznę stosującego przemoc wobec kobiet. 

#Rodzinka pl - spotkanie z aktorami#Rodzinka pl - spotkanie z aktorami kkatny / KTNY KAROL/KAPiF.pl

Maciej MusiałMaciej Musiał Instagram / Maciej Musiał screen

Marta Wierzbicka

Marta Wierzbicka dała się poznać widzom jako zbuntowana nastolatka - Ola Zimińska w produkcji TVN "Na Wspólnej", w latach 2005-2017. Później występowała w serialu "Pierwsza miłość", a później zagrała także w "Nowej", "Na noże" czy "Hotel 52". Teraz można ją spotkać w Teatrze Capitol. Sprawdza się także w roli influencerki na Instagramie. 

Jesienna ramwka TVN 2009Jesienna ramwka TVN 2009 kkatny / KAPiF.pl

Marta WierzbickaMarta Wierzbicka instagram.com @mtttttm

Emilia Dankwa 

Któż nie kojarzy tej uroczej dziewczynki z "Rodzinki.pl"? W rolę Zosi, koleżanki Kacperka, wcieliła się Emilia Dankwa. Później występowała w programach śniadaniowych i stała się influencerką w mediach społecznościowych. Aktywność na Instagramie bardzo jej odpowiada ponieważ, jak sama podkreśliła w jednym z wywiadów, taki rodzaj aktywności zawodowej nie koliduje ze szkołą i nauką.

Spotkanie z aktorami Rodzinka.plSpotkanie z aktorami Rodzinka.pl kkatny / KAPiF.pl

3Pszczka Maja. May wielki skarb - premiera filmu3Pszczka Maja. May wielki skarb - premiera filmu KAPiF.pl / KAPiF.pl

Julia Wróblewska 

Zadebiutowała rolą Michaliny w komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj", gdzie widzowie pokochali ją za rolę zabawnego i uroczego dziecka. Później brała udział w różnych reality show, zagrała też w serialu TVP "M jak Miłość" u boku Andrzeja Młynarczyka i Joanny Koroniewskiej. Następnie postanowiła skupić się na aktywności w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami na temat zdrowia psychicznego i profilaktyki. 

)spotkanie z aktorami - Tylko mnie kochaj)spotkanie z aktorami - Tylko mnie kochaj fotos / URBANIAK KINGA/KAPiF.pl

!Wielki Test o polskich komediach!Wielki Test o polskich komediach dzak / KAPiF.pl

Więcej zdjęć gwiazd znajdziesz w galerii na górze strony. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.