Klara Lewandowska zna kilka języków, a Stanisław Rozenek szyje. Oto talenty dzieci gwiazd

Klara Lewandowska, Liam Szczęsny czy Stanisław Rozenek to przykłady dzieci gwiazd, które już jako kilkuletnie maluchy zyskały popularność. Ich dumni rodzice chętnie chwalą się sukcesami i osiągnięciami, jakimi się wykazują. Zobaczcie, jakie mają talenty.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd i ich dzieci znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Wszystkie dzieci są wyjątkowe, ale nie o wszystkich jest tak głośno, jak o tych urodzonych w rodzinach gwiazd. Popularni rodzice chętnie chwalą się umiejętnościami, które te nabyły. Dzięki zasięgom docierają do szerszego grona, a media rozpisują się, jakimi kolejnymi talentami wykazują się pociechy. Zobaczcie, co już potrafią Klara Lewandowska, Liam Szczęsny i inni.

Zobacz wideo Klara pójdzie w ślady rodziców?

Klara Lewandowska mówi w kilku językach i świetnie pływa

Klara Lewandowska to pierworodna córka Anny i Roberta Lewandowskich. Urodziła się w 2017 roku i od samego początku jest gwiazdą na Instagramie rodziców. Dziewczynka pokochała sport i chętnie towarzyszy mamie podczas treningów na siłowni. Internauci wróżą Klarze karierę w tym kierunku i nazywają ją "Burpees Queen", ponieważ dziewczynka chętnie wykonuje ćwiczenia siłowo-wytrzymałościowe, składające się z przysiadu, planku, pompki i wyskoku. Ale to nie wszystko. Starsza córka Lewandowskich już posługuje się kilkoma językami - mówi oczywiście po polsku, a także po niemiecku i angielsku. Oprócz tego uczyła się hiszpańskiego, co może jej się przydać, bowiem jej rodzice kupili willę na Majorce. Poza tym świetnie pływa, a także pobiera naukę gry na fortepianie. Anna i Robert nie mają zamiaru jej niczego narzucać.

Nie mam dla niej "planu by Ann", to będzie "plan by Klara". Będziemy chcieli przedstawić jej duży wachlarz możliwości, może zostanie pianistką, jak to moja mama mówi, może będzie malować, a może będzie sportowcem. Nie będę jej zmuszać do karate, ale oczywiście chętnie jej pokażę - powiedziała kiedyś trenerka w jednym z wywiadów.

Anna Lewandowska pochwaliła się talentem córki. Klara gra na pianinieAnna Lewandowska pochwaliła się talentem córki. Klara gra na pianinie Fot. Instagram/ annalewandowskahpba

Klara LewandowskaKlara Lewandowska Instagram/ @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska, Klara LewandowskaAnna Lewandowska, Klara Lewandowska Instagram/annalewandowskahpba

Liam Szczęsny uwielbia grać z tatą w piłkę

Liam Szczęsny to jeden z największych fanów swojego taty, Wojciecha Szczęsnego. Już w wieku trzech lat zakładał bramkarskie rękawice, z którymi kiedyś nie rozstawał się, a podczas meczów żwawo kibicuje. Jego mama, Marina, często dzieliła się wyczynami swojego kilkulatka.

Genów nie oszukasz. Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Będzie oryginał zaraz po tacie - tak zazwyczaj komentują te materiały fani.

Liam Szczęsny kibicuje tacieLiam Szczęsny kibicuje tacie Instagram/ @marina_official

Konstanty Kraśko zdobywa medale

Sportowy gen po mamie, Karolinie Ferenstein-Kraśko, która prowadzi w Gałkowie stadninę koni, w pełni odziedziczył Konstanty Kraśko. Nastolatek wygrywa prestiżowe turnieje jeździeckie, a dumni rodzice, przede wszystkim tata Piotr Kraśko, chwalą się jego medalami i sukcesami w mediach społecznościowych. Co więcej, w ślady starszego brata poszła jego młodsza siostra, Lara, która stawia pierwsze kroki w tej dziedzinie.

Piotr Kraśko synPiotr Kraśko syn instagram.com/p_krasko/

Stanisław Rozenek szyje dla mamy

Stanisław Rozenek to starszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan i Jacka Rozenka. W zeszłym roku było głośno o umiejętnościach 15-latka. Nastolatek ma talent do szycia, a nawet zaprojektował tunikę dla mamy, którą wręczył jej podczas Dnia Kobiet.

Zwróćcie uwagę na tunikę, którą mam na sobie: to prezent od Stasia, mojego starszego syna, którego pasją jest sztuka i m.in. krawiectwo. Ta tunika wyszła spod jego rąk. Sam ją zaprojektował, wybrał tkaninę i sam ją uszył. Jestem z Niego niezwykle dumna - napisała wtedy prezenterka.

Sama stworzyła swoją kolekcję ubrań i markę, więc wiele wskazuje na to, że Stanisław ma możliwości rozwijania swoich umiejętności i szkolenia się pod okiem specjalistów. Czy będzie o nim jeszcze głośno?

Stanisław RozenekStanisław Rozenek Instagram/s_rozenek

Janina Dowbor gra na flecie

Janina Dowbor, córka Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora, jest utalentowana muzycznie. 12-latka od kilku lat uczęszcza do szkoły muzycznej w klasie fletu. Na swoim koncie ma już pierwsze sukcesy. W zeszłym roku dumni rodzice opisali jej osiągnięcia. Dziewczynka zajęła pierwsze miejsce w konkursie ogólnopolskim, a także zwyciężyła w międzynarodowym, organizowanym w Estonii z udziałem młodych muzyków z całego świata.

Joanna Koroniewska z córkąJoanna Koroniewska z córką Instagram.com/ joannakoroniewska

Księżniczka Charlotte uczy się etykiety

Księżniczka Charlotte pobiera specjalne nauki, które pomogą jej nabyć odpowiednie umiejętności wymagane od niej z racji pochodzenia. Córka księżnej Kate i księcia Williama uczy się tańczyć (ma też zajęcia z baletu), zna już języki, w tym francuski. Oprócz tego szlifuje grę teatralną oraz pobiera nauki z zakresu muzyki.

Księżniczka CharlotteKsiężniczka Charlotte Screen: Instagram/@dukeandduchessofcambridge

A jakie talenty mają wasze dzieci? Pochwalcie się!

Więcej o:
Copyright © Agora SA