Czy to nowa willa Lewandowskich warta 3,5 mln euro? Dokładna analiza zdjęć jasno wskazuje, że tak. Bajeczna posiadłość

Anna Lewandowska z córkami przebywa obecnie na Majorce. Czy zatrzymały się w willi, którą ponoć kupiła wraz ze swoim mężem? Wiele może na to wskazywać.

Anna i Robert Lewandowscy zarobione pieniądze inwestują m.in. w nieruchomości. Para sportowców ma dom w Monachium, willę na Mazurach, a także luksusowy apartament w prestiżowym wieżowcu przy ulicy Złotej w Warszawie. Ponoć niedawno zostali właścicielami kolejnej posiadłości. Lewandowscy mieli kupić willę na Majorce. Czy to właśnie tam przebywa trenerka z córkami?

Zobacz wideo Klara ogląda Roberta Lewandowskiego w telewizji. Reakcja na tatę rozbrajająca, ale jeszcze lepsza gdy zobaczyła Wojciecha Szczęsnego

Tak mieszkają Anna i Robert Lewandowscy na Majorce? To ponoć tę willę kupili za 3,5 miliona euro

Na początku maja w mediach pojawiła się informacja, że Anna i Robert Lewandowscy kupili na Majorce willę za 3,5 miliona euro. Hiszpańska prasa podała wówczas, że posiadłość ma 411 metrów kwadratowych i ulokowana jest na działce o powierzchni 1200 metrów. Nieruchomość znajduje się w gminie Calvià. Agentka piłkarza dość szybko zdementowała te rewelacje. W rozmowie z Pudelkiem wyznała, że sportowiec szuka w Hiszpanii idealnego lokum, ale jeszcze nie podpisał żadnej wiążącej umowy. 

Czyżby jednak coś się zmieniło? Anna Lewandowska od jakiegoś czasu wraz z córkami przebywa na Majorce i w mediach społecznościowych chętnie relacjonuje pobyt w Hiszpanii. Na instagramowym profilu o nazwie "Celebryta na wakacjach" pojawiły się zestawienia zdjęć z profilu Anny Lewandowskiej, a także z profilu Marcela Remusa, agenta nieruchomości, z którym jakiś czas temu spotkała się trenerka i piłkarz. Trzeba przyznać, że szczegóły na fotkach mogą wskazywać na to, ze para sportowców faktycznie podpisała umowę i kupiła willę na Majorce. W naszej galerii zobaczycie zestawione zdjęcia.

A poniżej fotki z profilu Marcela Remusa. Klikając strzałkę z prawej strony, zobaczycie więcej zdjęć.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.