Robert Lewandowski kupił na Majorce willę za 3,5 miliona euro? Tak donosi hiszpańska prasa. Menadżerka piłkarza komentuje

Robert Lewandowski kupił "letniskowy domek" na Majorce? To właśnie tam spędził z rodziną minioną majówkę. Hiszpańska prasa donosi, że willa, którą zainteresował się piłkarz ma ponad 400 metrów kwadratowych i jest warta 3,5 miliona euro! Menadżerka "Lewego" odniosła się do plotek.

Robert i Anna Lewandowscy spędzili pierwsze dni maja na Majorce. Małżonkowie wielokrotnie podkreślali, że hiszpańska wyspa jest ich ukochanym miejscem na ziemi i już w 2016 roku zapowiadali, że w przyszłości zdecydują się na zakup nieruchomości w rejonach Morza Śródziemnego. Nic więc dziwnego, że to właśnie tam wyjechali na pierwszą od trzynastu lat wspólnie spędzoną majówkę. Paparazzi przyłapali ich na romantycznych spacerach, a lokalna prasa donosi, że podczas pobytu w Palma de Mallorca piłkarz wszedł w posiadanie wartej 3,5 miliona euro willi. Jest w tej sprawie komentarz managementu sportowca. 

Robert Lewandowski szuka działki na Majorce

Na hiszpańskim portalu Diario de Mallorca ukazał się news dotyczący polskiego piłkarza. Zaprezentowano w nim zdjęcia luksusowego domu, który według doniesień tamtejszych dziennikarzy od kilku dni jest własnością Roberta Lewandowskiego. Posiadłość ma 411 metrów kwadratowych i ulokowana jest na działce o powierzchni 1200 metrów. Nieruchomość znajduje się w urokliwej dzielnicy Majorki - gminie Calvià i kosztuje, bagatela, 3,5 miliona euro, co w przeliczeniu na złotówki daje prawie szesnaście milionów. 

 

Plotki o zakupie willi zdementowała jednak w rozmowie z Pudelkiem agentka Roberta Lewandowskiego. Sportowiec szuka w Hiszpanii idealnego lokum, ale jeszcze nie podpisał żadnej wiążącej umowy. 

Robert i Anna są na etapie poszukiwania domu na Majorce, jednak do zakupu jeszcze nie doszło. Robert bierze pod uwagę kilka działek, ale póki co decyzja nie zapadła - skomentowała przedstawicielka managementu piłkarza. 

Jesteście ciekawi, jaki dom skradnie serca Lewandowskich? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.