Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z baby shower. Wśród dekoracji fanki wypatrzyły imię dziecka. Jest bardzo nietypowe

Przyjaciółki Małgorzaty Sochy wyprawiły jej tzw. baby shower. Aktorka pokazała zdjęcia z przyjęcia, które sugerują, że urodzi chłopca. Bystre oko fanek dostrzegło, że na dekoracji widnieje imię dziecka. Jest nietypowe, ale nie tylko Socha postawiła na tak oryginalny wybór.
Baby shower Małgorzaty Sochy Baby shower Małgorzaty Sochy Fot. malgosia_socha/Instagram

Syn Sochy ma mieć na imię Konfacel

Na baby shower Małgorzaty Sochy pojawiły się jej przyjaciółki, w tym m.in. Marta Żmuda-Trzebiatowska, Anna Cieślak, Katarzyna Zielińska, czy Agnieszka Sienkiewicz. 

Wystrój przyjęcia sugeruje, że aktorka urodzi syna. Sporo zamieszania wywołał napis na dekoracji, który - według obserwatorek Sochy - oznacza imię dziecka. Jakie to imię? Konfacel. 

Baby shower Małgorzaty Sochy
Facebook.com/wiewiorkaispolka

Na razie sama zainteresowana nie odniosła się do tego, ale wszystko wskazuje na to, że rzeczywiście takie imię dostanie jej syn. Menedżer Sochy w rozmowie z Kozaczkiem powiedział jednak, że nie ma pojęcia, jak będzie nazywało się jej dziecko. 

Trudno znaleźć to imię w księdze imion. Portal Mamadu.pl skontaktował się z firmą Wiewiórka i Spółka. W odpowiedzi usłyszano, że organizatorzy nie mogą potwierdzić, że to imię trzeciego dziecka Sochy, a "Konfacel" pojawił się na dekoracji, bo "takie było życzenie klientki". 

Ale nie tylko Małgorzata Socha wybrała oryginalne imię dla dziecka. Zobaczcie poniżej.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami Liama Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny zostali rodzicami Liama fot.Instagram/marina_official

Liam Szczęsny

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny ogłosili, że zostali szczęśliwymi rodzicami chłopca, któremu dali na imię Liam. Na swoich profilach instagramowych opublikowali urocze zdjęcie malucha.

30.06.2018 na świat przyszedł nasz syn - Liam! Mamusia, żona i moja bohaterka @marina_official czuje się dobrze i po raz kolejny udowodniła, że jest najsilniejszą kobietą na świecie! Kocham i dziękuje! - napisał bramkarz.

Pod postem pojawiło się tysiące komentarzy z gratulacjami. Ale nie tylko. Sporo osób wypowiedziało się na temat nietypowego imienia chłopca.

Liam? To już normalnego imienia nie było?
Liam? Już myślami, że będzie polskie imię.

Jak się okazuje, znaleźli się jednak i tacy, którzy już teraz widzą w Liamie gwiazdę piłki nożnej.

Czy to te rączki, co będą bronić polską bramkę za kilkanaście lat?
Rączki przyszłego bramkarza.

My też jesteśmy ciekawi, czy Liam Szczęsny będzie bronił w przyszłości polskiej bramki.

Natalia Siwiec z córką, Mią Natalia Siwiec z córką, Mią fot.Instagram/nataliasiwiec.official

Mia Raduszewska

W sierpniu 2017 roku na świat przyszła pociecha Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego. Dziewczynka otrzymała imię Mia.

Wiele osób zarzucało modelce, że ta nie była w ciąży i wynajęła w tym celu surogatkę. Wszystko za sprawą idealnej sylwetki Siwiec, jaką pochwaliła się niedługo po porodzie. Gwiazda wydawała się być jednak rozbawiona tymi spekulacjami.

To jest chyba najśmieszniejsza plotka na mój temat. Nawet zaczęłam się zastanawiać, czy to w ogóle byłoby realne w Polsce.?!

Dzisiaj Natalia często chwali się Mią na swoim Instagramie.

Edyta Górniak z synem Allanem Edyta Górniak z synem Allanem fot.Instagram/edytagorniak

Allan Krupa

Syn Edyty Górniak to oczko w głowie artystki. I nic w tym dziwnego. Allan jest jedynakiem, a ponadto daje swojej mamie powody do dumy. Piosenkarka pochwaliła się niedawno, że chłopiec ukończył międzynarodową szkołę katolicką w Stanach Zjednoczonych.

Jak ogromnie jestem z Ciebie Dumna, tylko inne matczyne serce może to zrozumieć.. Wykonałeś wielką pracę, pogłębiłeś wiarę i na moich oczach stajesz się wspaniałym mężczyzną, wspaniałym człowiekiem i przyjacielem dla innych. Gratuluję Ci ukończenia pierwszego etapu Twojej edukacji Synku. Od dziś wyruszasz w nową drogę. Będę przy Tobie jak zawsze - pisała.
Michał Wiśniewski jest tatą Fabienne, Etiennette, Xaviera i Vivienne Michał Wiśniewski jest tatą Fabienne, Etiennette, Xaviera i Vivienne fot.Instagram/m_wisniewski1972

Fabienne, Etienette, Xavier, Vivienne Vienna Wiśniewscy

Trudno powtórzyć imiona dzieci Michała Wiśniewskiego, a jeszcze trudniej je zapamiętać. Powód? Jego pociechy to Fabienne, Etienette, Xavier oraz Vivienne Vienna.

Najciekawsze jednak jest to, że Xavier i Fabienne są owocami miłości piosenkarza i Marty Wiśniewskiej, a Etiennette i Vivienne Viennę to córki Michała i jego trzeciej żony, Anny Świątczak.

Jak on to wszystko ogarnia?

Weronika Rosati niedawno została mamą Elizabeth Weronika Rosati niedawno została mamą Elizabeth fot.Instagram/weronikarosati

Elizabeth Śmigielska

W grudniu minionego roku Weronika Rosati powitała na świecie córeczkę. Gwiazda dała jej na imię Elizabeth. Wybór imienia nie jest przypadkowy. Aktorka niejednokrotnie podkreślała, że jej ogromną idolką jest ikona Hollywood, Elizabeth Taylor.

Weronika zdecydowała się nie narażać siebie i swojej pociechy na zainteresowanie mediów, dlatego też wyjechała na czas porodu do Los Angeles.

Pojechałam tam po prostu na parę tygodni tylko po to, by urodzić. Potrzebowałam takiego oderwania od wszystkiego. Zależało mi na tym, aby ten czas był dla nas wyjątkowy, a przede wszystkim prywatny - zdradziła.

Rosati wyznała też, że jej córeczka ma amerykańskie obywatelstwo. Gwieździe zależało na tym, aby Elizabeth miała w przyszłości możliwość wyboru. Obecnie aktorka i jej pociecha mieszkają w Los Angeles, a dziewczynka pilnie uczy się języka angielskiego.

Katarzyna Figura jest mamą Aleksandra, Koko Claire i Kaszmir Amber Katarzyna Figura jest mamą Aleksandra, Koko Claire i Kaszmir Amber fot.Eastnews

Koko Claire Figura-Schoenhals i Kaszmir-Amber Figura Schoenhals

Katarzyna FiguraKai Schoenhals musieli sporo główkować wybierając imiona dla swoich córek. Dziewczynki to Koko Claire i Kaszmir-Amber.

Takie imiona idealnie pasują do wielkich gwiazd, prawda? Ciekawe, czy dziewczynki pójdą w ślady mamy i w przyszłości będą aktorkami.

Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są rodzicami Teofila i Gai Reni Jusis i Tomasz Makowiecki są rodzicami Teofila i Gai fot.Eastnews

Teofil i Gaja

Reni Jusis i Tomek Makowiecki to niezaprzeczalnie fani nietypowym imion. Małżonkowie nadali swoim dzieciom bardzo oryginalne imiona: Gaja i Teofil.

Magda Gessler z córką Larą Magda Gessler z córką Larą fot.Instagram/magdagesslerofficial

Lara Gessler

Lara Gessler kocha gotowanie tak, jak jej mama. Choć sporo osób wciąż kojarzy ją tylko z tym, że jest córką Magdy, sama też ma na swoim koncie wiele osiągnięć.

Kiedy mieszkała w Londynie, pracowała jako cukiernik. W Nowym Jorku uczyła się sztuki dekorowania torów, a od kilku lat jest współwłaścicielką restauracji Słodki Słony i U Fukiera.

Dorota Gawryluk jest mamą Gabrieli i Nikona Dorota Gawryluk jest mamą Gabrieli i Nikona fot.Eastnews

Nikon Gawryluk

Dorota Gawryluk wyszła za mąż za Jerzego Gawryluka w 1993 roku. Tego samego roku na świat przyszedł ich syn, Nikon.

Jak podaje Pomponik, Nikon studiował inżynierię środowiska na Politechnice Warszawskiej. Dzisiaj świat show-biznesu go nie interesuje. Jednak ma na swoim koncie pewien medialny epizod.

Jako dziecko wystąpił w filmie. Nawet o tym nie widziałam (...). Zagrał epizod w 'Annie Marii Wesołowskiej'. Kiedy przyszedł tamtego dnia do domu, oznajmił: 'Mamo zostałem aktorem-epizodystą'. Zaniepokoiłam się - wyznała Dorota Gawryluk.
Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią Ilią Katarzyna Skrzynecka z córką Alikią Ilią fot.Instagram/katarzyna_skrzynecka

Alikia Ilia Łopucka

Katarzyna Skrzynecka i Marcin Łopucki pobrali się w czerwcu 2009 roku. Dwa lata później na świat przyszła ich córka Alikia Ilia. Dla pary narodziny córki były prawdziwym szczęściem. Zwłaszcza, że aktorka wcześniej poroniła cztery razy.

Gdybym urodziła dziecko, będąc kobietą dużo młodszą, też byłabym rozsądną i odpowiedzialną matką. To chyba nie jest kwestia późnego macierzyństwa, chociaż Alisia urodziła się, gdy skończyłam 40 lat. Wcześniej czterokrotnie byłam w ciąży i nie udało mi się urodzić dziecka. Alisia była wyczekiwana i wymarzona. Nigdy nie straciłam nadziei.

Gwiazda wielokrotnie przyznała, że córeczka jest dla niej darem od losu.

Anna Jurksztowicz z synem, Radzimirem Dębskim Anna Jurksztowicz z synem, Radzimirem Dębskim fot.Eastnews

Radzimir Dębski

Radzimir Dębski to syn Anny Jurksztowicz i Krzesimira Dębskiego. Para artystów ma powody do dumy z syna. Radzimir jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej i rozrywkowej.

Magda Modra z Markiem Krupskim i córkami, Mią i Leą Magda Modra z Markiem Krupskim i córkami, Mią i Leą fot.Instagram/magdamodra

Mia i Lea, córki Magdy Modrej

Magda Modra i jej mąż, Marek Krupski wybrali dla swoich córek krótkie i podobne imiona: Mia i Lea.

Ciekawe, czy dziewczynki pójdą w ślady swoich rodziców i także zostaną aktorkami.

KS

Więcej o: