Georgina Rodriguez pokazała zdjęcie małej córki. Bella skradła serca internautów. Komentuje Ronaldo

Georgina Rodriguez właśnie pochwaliła się nowym zdjęciem córki. Bella Esmeralda zrobiła furorę na Instagramie mamy. Jest komentarz Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo w kwietniu tego roku podzielili się ze światem nowiną, która z nie należała w pełni do najszczęśliwszych. Piłkarz poinformował w mediach społecznościowych o śmierci syna, która miała miejsce tuż po porodzie. Jednocześnie para powitała na świecie córkę, za której życie jest bardzo wdzięczna.

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo

Kilka tygodni później na Instagramie Georginy Rodriguez ukazało się nowe zdjęcie pociechy. Przy okazji modelka zdradziła, że nazwali ją Bella Esmeralda. Imiona pochodzą z języka łacińskiego i oznaczają "piękna, śliczna" oraz "szmaragd".

Georgina Rodriguez pokazała najmłodszą córkę

Partnerka Cristiano Ronaldo chętnie dzieli się rodzinnymi kadrami w mediach społecznościowych. Ostatnio na jej profilu ukazało się nowe zdjęcie córki, która spała opatulona w różowy kocyk w białe chmurki. Bella Esmeralda była ubrana w śpioszki w kropki, a w ustach nie zabrakło smoczka. Z opisu możemy wywnioskować, że jest ogromnym szczęściem znanych rodziców.

Bella Esmeralda. Moje małe, wielkie błogosławieństwo - pisała Georgina Rodriguez.

Georgina Rodriguez pokazała najmłodszą córkęGeorgina Rodriguez pokazała najmłodszą córkę Instagram @georginagio

Na zdjęciu nie mogło zabraknąć oznaczenia Cristiano Ronaldo, który całość skomentował emotikonką serca. Pojawił się także wpis od siostry modelki, Ivany Rodriguez.

Serce Boga. Tak bardzo ją kocham - pisała siostra modelki.

Cristiano Ronaldo i siostra Georginy Rodriguez komentują zdjęcie najmłodszej córki piłkarzaCristiano Ronaldo i siostra Georginy Rodriguez komentują zdjęcie najmłodszej córki piłkarza Screen Instagram @georginagio

Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo narysowali wzajemne portrety

Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez od sześciu lat tworzą udany związek i wszystko wskazuje na to, że para ma ogromny dystans do siebie. Ostatnio postanowili sprawdzić, jak widzą siebie nawzajem i narysowali sobie portrety. Z ich artystycznych poczynań można było wyciągnąć interesujące wnioski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.