Anita Werner w niebieskiej sukience na tarasie w Grecji. Jej partner: Będę robił dzisiaj nic

Anita Werner udostępniła w mediach społecznościowych zdjęcie z wakacji. Dziennikarka razem z partnerem wypoczywa obecnie w Grecji. Patrząc na fotografię, można im pozazdrościć cudnej pogody.

Anita Werner korzysta teraz w pełni z wakacji i dzieli się z obserwatorami ujęciami ze słonecznej Grecji. Jej najnowsza fotografia ukazuje piękną grecką scenerię i dziennikarkę w chabrowej stylizacji. Widoki ujmują, a gospodyni "Faktów" na zdjęciu wprost promienieje.

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Anita Werner wypoczywa w rajskiej Grecji. Zdjęcie, które opublikowała, powala na kolana

Anita Werner jest związana z dziennikarzem sportowym, Michałem Kołodziejczykiem. Para uwielbia razem aktywnie spędzać czas i często dzieli się w mediach społecznościowych wspólnymi zdjęciami. Razem biegają czy zwiedzają cudowne miejsca. Tym razem dziennikarka "Faktów" TVN-u opublikowała na Instagramie fotografię z wakacji. Widać na niej, że prezenterka telewizyjna jest bardzo uradowana faktem, że trafiła jej się piękna pogoda.

Cześć, Grecja - tymi słowami opisała najnowsze zdjęcie Anita Werner.
 

Pod fotografią od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwycali się pięknym kadrem i życzyli dziennikarce miłego wypoczynku.

Grecja! Cudnego wypoczynku życzę - napisała fanka.

Inna zasugerowała, że Anita pewnie zaraz będzie aktywnie spędzać czas z partnerem.

Miłego urlopu i biegania o szóstej rano.

Zdjęcie z wypoczynku dodał także Michał Kołodziejczyk. Fotografię, którą wstawił na Instagram, opatrzył opisem:

Otóż będę robił dzisiaj nic. To generalnie plan na najbliższe dni, więc będę spamował książkami, bo czytanie jest czynnością, którą dopuszczam. Miłej niedzieli! - napisał dziennikarz.
 

Co sądzicie o najnowszych zdjęciach pary? Czy waszym zdaniem pasują do siebie? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.