Niepokojące wieści o księżnej Kate. Biografka ujawnia prawdę o przebiegu leczenia

Rodzina królewska udziela niewielu informacji na temat stanu zdrowia księżnej Kate. Nowe wieści przekazała natomiast biografka księżnej Diany.

W styczniu Pałac poinformował o tym, że księżna Kate przeszła planowaną operację jamy brzusznej. Przestała pojawiać się w przestrzeni publicznej, co budziło wiele spekulacji i powstawały coraz to bardziej absurdalne teorie spiskowe. W końcu księżna Kate opublikowała nagranie, na którym wyjaśniła, że wykryto u niej nowotwór i przechodzi chemioterapię zapobiegawczą. Niedawno pojawiła się oficjalna informacja o tym, że żona księcia Williama nie weźmie udziału w próbie do Trooping The Colour, tradycyjnej parady urodzinowej, na cześć brytyjskiego monarchy. Podano też, że nadal poddawana jest chemioterapii. Teraz biografka księżnej Diany ujawniła nowe informacje.

Zobacz wideo Jak Horodyńska ocenia styl Kate?

Biografka księżnej Diany o leczeniu księżnej Kate. "Jest bardzo chora"

Jak donosi "Marca", biografka księżnej Diany lady Colin Campbell poinformowała o samopoczuciu księżnej Kate. Oświadczyła, że żona księcia Williama ma być "w gorszym stanie, niż ktokolwiek przypuszcza". Zdradziła także, jak wygląda jej leczenie.

Katherine jest bardzo chora. Leczenie jest wyczerpujące. Musi odpocząć, aby wyzdrowieć i móc opiekować się trójką swoich dzieci, które są bardzo małe. To proste, jest zbyt chora, aby być aktywna

- powiedziała.

Księżna Kate częściej opuszcza mury pałacu

Z drugiej strony ostatnio pojawiły się optymistyczne informacje na temat księżnej Kate. Portal dziennika "Daily Mail" poinformował, że według źródeł bliskich rodzinie królewskiej Middleton coraz częściej opuszcza mury Anmer Hall, gdzie teraz jest. Udaje się na spacery i spędza więcej czasu z bliskimi. Niedawno dowiedzieliśmy się też, że mimo choroby angażuje się w ważny projekt. Rzecznik Pałacu ujawnił, że współpracownicy na bieżąco informowali ją o kolejnych działaniach i raportowali postępy prac. Przedstawiciel księżnej Kate i księcia Williama dodał jednak, że nie oznacza to, iż szybko wróci do obowiązków. "Daliśmy jej jasno do zrozumienia, że potrzebuje teraz przestrzeni i prywatności, aby odzyskać siły. Do pracy wróci, gdy dostanie zielone światło od lekarzy" - dowiedzieliśmy się. Po zdjęcia księżnej Kate zapraszamy do galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.