Jest i wyczekane zdjęcie księcia Louisa. Księżna Kate stanęła za obiektywem. "Piękny uśmiech dla ukochanej mamy"

Brytyjska rodzina królewska dochowała jednak corocznej tradycji. Na Instagramie księżnej Kate i księcia Williama pojawiło się nowe zdjęcie ich syna z okazji urodzin.

23 kwietnia książę Louis, najmłodszy z trójki dzieci księżnej Kate i księcia Williama, skończył sześć lat. Od kilku lat książęca para z okazji urodzin pociech zamieszcza na Instagramie ich aktualne zdjęcia. W tym roku fani rodziny królewskiej musieli uzbroić się w cierpliwość. Byli tym faktem na tyle wzburzeni, że w sieci zaczęły pojawiać się nawet teorie spiskowe z tym związane. Księżna i książę Walii nie kazali jednak internautom czekać długo. Post ze zdjęciem ich syna pojawił się na Instagramie w dniu jego urodzin wczesnym popołudniem.

Zobacz wideo Na co wskazała?

Księżna Kate autorką nowego zdjęcia księcia Louisa

Nowe zdjęcie księcia Louisa zdecydowanie nie przypomina "sztywnych" kadrów członków rodziny królewskiej. Uśmiechnięty jubilat pozuje na kocu ułożonym na trawie. Ma na sobie elegancką koszulę w kratę, ale za to jest bez butów. Jak możemy przeczytać w opisie pod postem, autorką fotografii jest księżna Kate, która już jakiś czas temu przejęła na siebie obowiązki rodzinnej fotografki. Internauci są zachwyceni. "Wygląda tu niemal identycznie jak George!", "Jakie urocze zdjęcie! Piękny uśmiech dla ukochanej mamy", "Wszystkiego najlepszego! Piękne zdjęcia, jak zwykle w wykonaniu księżnej Kate" - czytamy w komentarzach. Więcej zdjęć księżnej Kate i jej dzieci znajdziecie w galerii na górze strony.

 

Ekspert ujawnił szczegóły leczenia księżnej Kate

Rodzina królewska przechodzi teraz trudny okres. Król Karol III i księżna Kate są poddawani leczeniu po wykryciu choroby nowotworowej. Monarcha co jakiś czas pokazuje się publicznie, jednak żona księcia Williama całkowicie wycofała się z pełnienia obowiązków. Książę William z kolei niedawno pojawił się na meczu Aston Villa z księciem George'em. Zdaniem eksperta ds. rodziny królewskiej to znak, że wszystko wraca do normalności. "To nie była tylko kwestia pojawienia się z George'em przy przyjemniej okazji. Chodziło o wysłanie sygnału, że wszystko jest jak zwykle. (...) Gdyby Catherine tam była, byłoby fantastycznie, ale nikt tego od niej nie oczekuje. Ludzie nie spodziewaliby się tego po jej wiadomości wideo. Aktualnie się leczy i jej leczenie przebiega pomyślnie" - skomentował w rozmowie z "The Sun". 

Też widzisz podobieństwo księcia Louisa do starszego brata?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.