Księżna Kate i książę William zawiedli obserwatorów w urodziny syna. Złamali swoją tradycję, a fani grzmią

Księżna Kate i książę William są rodzicami trójki dzieci. Jeden z ich synów obchodzi urodziny 23 kwietnia, co do tej pory było akcentowane na Instagramie znanej pary. W tym roku tego zabrakło.

Księżna Kate i książę William zazwyczaj publikują w mediach informacje dotyczące ich życia zawodowego czy prywatnego - przeważnie widzimy fotografie nawiązujące do charytatywnego wspierania wybranych instytucji lub spotkań z przedstawicielami danych firm. Miłym przerywnikiem od tego typu kadrów są oczywiście posty dotyczące życia rodzinnego znanej pary. W kwietniu mogliśmy do tej pory liczyć na urodzinowy post z racji święta księcia Louisa.

Zobacz wideo Spacer po posiadłości Kate i Williama

Księżna Kate i książę William niemiło zaskoczyli fanów. "Robili to nawet dzień wcześniej"

Dokładnie sześć lat temu na świat przyszedł książę Louis. Jego rodzice dbali o to, aby Instagram wiedział o jego urodzinach i dlatego udostępniali pamiątkowe portrety syna. W tym roku jednak tak się nie stało, wskutek czego obserwatorzy oficjalnego profilu znanej pary są zawiedzeni. "Dlaczego nie opublikowali zdjęcia z urodzin księcia Louisa jak zwykle?", "Zawsze robili to nawet dzień wcześniej", "Wszystkiego najlepszego dla pięknego księcia Louisa", "Brak nowego zdjęcia księcia Louisa" - czytamy pod najnowszym postem na profilu pary, gdzie widzimy filmik z wizyty księcia Williama w jednym z obiektów działalności charytatywnej. Do czasu publikacji artykułu nie wstawiono życzeń dla syna pary.

 

Księżna Kate długo czekała z wyznaniem prawdy o raku. Najtrudniejsza była rozmowa z dziećmi

Chemioterapia nie jest łatwym okresem dla samej księżnej oraz jej najbliższych. Jej mąż czy krewni rozumieją, z czym się zmaga, ale jak wiadomo najtrudniej było przekazać tę przykrą informację dzieciom. - Jak możecie sobie wyobrazić, zajęło to trochę czasu. Najpierw musiałam dojść do siebie po operacji, a następnie zmierzyć się z wyjaśnieniem wszystkiego George'owi, Charlotte i Louisowi. Zapewniłam moje dzieci, że wszystko będzie dobrze. Powiem tak, jak powiedziałam im: czuję się dobrze i każdego dnia staję się silniejsza. Koncentruję się na rzeczach, które pomagają mi wyzdrowieć: na moim umyśle, ciele i duchu - tak mówiła o tej kwestii sama zainteresowana w oficjalnym oświadczeniu, które wstrząsnęło mediami. Po zdjęcia zapraszamy do galerii na górze strony.

Księżna Kate o dzieciachKsiężna Kate o dzieciach https://www.youtube.com/watch?v=oFr4jmAVUn0

Aktualizacja: Chwilę po publikacji artykułu na profilu znanego duetu pojawił się post urodzinowy. Fani mogą zatem odetchnąć z ulgą

Dlaczego Kate i William nie zamieścili posta urodzinowego dla syna?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.