Victoria Beckham i Nicola Peltz są na wojennej ścieżce? To nagranie wszystko zdradza

Victoria Beckham przekazała na Instagramie życzenia z okazji urodzin Nicoli Peltz. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w mediach aż huczy od rzekomego konfliktu obu pań. Zamieszczone nagranie mówi samo za siebie.

O konflikcie Victorii Beckham i jej synowej Nicoli Peltz portale plotkarskie rozpisują się od dawna, a w sieci krąży mnóstwo spekulacji na ten temat. Mimo wszystko żona słynnego piłkarza robi wszystko, by pokazać, że nie ma w tym ziarna prawdy, a jej relacje z synową są jak najbardziej poprawne. Tym razem zdecydowała się na kolejny krok w tę stronę. Zamieściła nietuzinkowe życzenia urodzinowe dla żony swojego najstarszego syna. Musicie to zobaczyć. 

Zobacz wideo Jakob Kosel o Davidzie Beckhamie. "Inspiruję się nim, to mój idol"

Victoria Beckham pogodziła się z Nicolą Peltz Beckham? Złożyła jej nietypowe życzenia 

Plotki o rzekomym konflikcie na linii Victoria-Nicola nie są nowością. Wszystko zaczęło się od pamiętnego dnia ślubu i sukni, którą rzekomo miała zaprojektować żona Davida Beckhama, ale ostatecznie nie sprostała jednak zadaniu. Później doszukiwano się jeszcze wielu niejasności. Victoria Beckham stara się jednak na to nie zważać i co rusz obwieszcza światu, że cieszy się, że ma taką synową. Ostatnio zamieściła w mediach społecznościowych nawet krótki filmik z okazji jej urodzin. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Nicole. Bardzo cię kochamy! Twoją miłość, dobroć i talent do tańca na piasku w butach na koturnie. Najlepszy partner do tańca i kochająca synowa. Kochamy cię, miłego dnia" - napisała na Instagramie

Victoria Beckham rozanielona tańczy na plaży w towarzystwie synowej. Internauci nie szczędzą komplementów 

Do życzeń zostało załączone również nagranie. Możemy na nim zobaczyć, jak obie panie tańczą nad brzegiem wody i świetnie się bawią w swoim towarzystwie. Victoria Beckham tańczyła boso, z kolei Nicola Peltz próbowała dotrzymać jej kroku w klapkach na wysokich koturnach. Opublikowany post nie pozostał bez echa w sieci. Internauci niemal od razu przystąpili do komentowania. Pojawiło się mnóstwo emotikon w kształcie serduszek oraz urodzinowych życzeń. "Wszystkiego najlepszego!", "To musi być dobra teściowa" - pisali w sekcji z komentarzami. A wy co o tym sądzicie? ZOBACZ TEŻ: Victoria Beckham podzieliła się nieznanym dotąd zdjęciem. David zrobił dla niej najbardziej romantyczną rzecz.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.