Antonella Roccuzzo tuli się z Beckhamem. Reakcja syna piłkarza mówi wszystko. Co na to Messi?

W sieci pojawił się materiał, na którym Antonella Roccuzzo wita się z Davidem Beckhamem. Reakcja syna mówi naprawdę wiele. Tej miny nie da się zapomnieć.

Antonella Roccuzzo z całą pewnością należy do grona kobiet, które chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym. Żona Lionela Messiego regularnie publikuje w mediach społecznościowych coraz to nowsze treści i informuje w ten sposób, co u niej słychać. Mimo że ma ogromne wyczucie stylu i po drodze jej z najnowszymi trendami, to poza treściami modowymi, nie stroni także od nieco bardziej zabawnych materiałów. Tym razem jednak to ktoś uchwycił światowej sławy WAG, gdy witała się z Davidem Beckhamem i jego żoną, Victorią Beckham. Mina chłopca wyraża więcej niż tysiąc słów.

Zobacz wideo To Jakob Kosel powiedział o Davidzie Beckhamie

Żona Lionela Messiego na zabawnym nagraniu. Chodzi o reakcję syna

Na TikTokowym koncie poświęconym Antonelli Roccuzzo pojawiło się nagranie, na którym widać, jak wita się z Davidem Beckhamem i jego żoną Victorią. Do zdarzenia doszło na stadionie. W pewnej chwili Brytyjczyk przeszedł przez niewysokie przeszkody i pośpieszył do Antonelli. Uśmiechnął się i objął ją w niezwykle serdeczny sposób. Dokładnie ten sam gest wykonała Victoria. Widać, że relacja łącząca zainteresowanych oparta jest na prawdziwej przyjaźni. Mimo przysłowiowego "przytulasa" nie ma tu mowy o niczym więcej, chociaż fanom zdarzał się szukać podtekstów w zachowaniu AntonelliUwagę internautów zwróciła jednak reakcja syna Messiego. Mina chłopca w momencie powitania jest bezcenna. Widać, że taki obrót zdarzeń wyraźnie go zaskoczył. Czyżby nie pałał sympatią do Beckhamów? Filmik znajdziecie na dole artykułu.

Antonella Roccuzzo z synamiAntonella Roccuzzo z synami fot. Instagram.com/antonelaroccuzzo

Antonella Roccuzzo i Leo Messi poznali się w dzieciństwie

Nie każdy o tym wie, że Antonella Roccuzzo i Lionel Messi poznali się wiele lat temu. Mieli dokładnie po pięć lat, gdy pierwszy raz doszło do spotkania. Pobrali się w 2017 roku. Huczny ślub był dla wszystkich miłośników sportu ogromnym wydarzeniem. Para wiedzie szczęśliwe życie, które też chętnie relacjonuje w sieci. Antonella i Lionel doczekali się trójki dzieci - synów Thiago, Mateo i Ciro. Niewykluczone, że w przyszłości pójdą oni w ślady popularnego ojca. W końcu na meczach, w których gra ich ojciec, pojawiają się bardzo chętnie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.