Plotkowano, że żona Messiego i David Beckham mają romans. Teraz takie zdjęcie. To nie wszystko

Rodziny Messiego i Beckhamów przyjaźnią się, jednak ostatnie zachowanie Antonelli Roccuzzo wzbudziło podejrzenia fanów. Najnowsze zdjęcie Victorii Beckham powinno rozwiać wszelkie plotki.

David Beckham jest właścicielem klubu Inter Miami, w którym gra Leo Messi. Panowie są ze sobą blisko, jednak ich przyjaźń była także kilkukrotnie powodem różnych kontrowersji. Afera wybuchła po tym, jak córka Beckhamów, Harper, wprowadziła Messiego na murawę przed rozpoczęciem meczu. Wówczas internauci zarzucili Davidowi nepotyzm. Niedawno też zamieszanie wywołało z pozoru niewinne nagranie. Widać na nim żonę piłkarza, Antonellę Roccuzzo, która w dość dziwny sposób zareagowała na Davida Beckhama. Wówczas węszono nawet romans między nimi. Teraz jednak Victoria Beckham opublikowała zdjęcie, które ukróci plotki. Dodatkowo także z powodu jej rzekomego konfliktu z synową, Nicolą Peltz.

Zobacz wideo Kosel o Beckhamie. To jego idol

Victoria Beckham na zdjęciu z Antonellą Roccuzzo i Nicolą Peltz

Victoria Beckham na Instagramie opublikowała kilka kadrów ze wspólnej kolacji z mężem, synem Brooklynem i jego żoną, a także gwiazdami klubu Inter Miami: Leo Messim i Sergio Busquetsem oraz ich żonami. Projektantka mody na fotografii siedzi pomiędzy Antonellą Roccuzzo oraz Nicolą Peltz. Wygląda na to, że rzekome spekulacje internautów na temat romansu jej męża zostają tylko spekulacjami. Uwagę zwraca także gest synowej. Victoria ją obejmuje, a ta chwyciła ją za dłoń. Wszystko wskazuje na to, że jeśli był jakiś konflikt między nimi, dawno został zażegnany.

Zdjęcie Victorii Beckham rozwieje plotki. Chodzi o Antonellę Roccuzzo i Nicolę PeltzZdjęcie Victorii Beckham rozwieje plotki. Chodzi o Antonellę Roccuzzo i Nicolę Peltz Zdjęcie Victorii Beckham rozwieje plotki. Chodzi o Antonellę Roccuzzo i Nicolę Peltz fot. Instagram.com/victoriabeckham

David Beckham przed laty zdradził Victorię Beckham?

Po tym, jak premierę na Netfliksie miał dokument o Beckhamach, znów dużo mówi się o rzekomej niewierności byłego piłkarza. W 2003 roku tabloidy rozpisywały się romansie Davida z Rebeccą Loos, która wówczas była jego asystentką. "To był najtrudniejszy okres, ponieważ mieliśmy wrażenie, że świat jest przeciwko nam. Chodzi o to, że byliśmy nastawiani przeciwko sobie" - wspominała Victoria. Po premierze dokumentu głos zabrała rzekoma kochanka sportowca. Opublikowała wpis na Instastories, w którym napisała, że rozważa ponowne publiczne odniesienie się do całej afery. Później udzieliła wywiadu i powiedziała, że jej zdaniem piłkarz robi z siebie ofiarę i nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny. Więcej zdjęć Beckhamów znajdziecie w galerii na górze strony.

David Beckham z żoną VictoriąDavid Beckham z żoną Victorią David Beckham z żoną Victorią fot. Instagram.com/victoriabeckham

Więcej o:
Copyright © Agora SA