Rebecca Loos pogrąża Davida Beckhama. Rzekoma kochanka: Victoria cierpiała nie przeze mnie

Rebecca Loos zdecydowała się zabrać głos w sprawie relacji, która miała łączyć ją z Davidem Beckhamem 20 lat temu. Uważa, że piłkarz próbuje się wybielić.

W dokumencie Netfliksa, który jest poświęcony Davidowi Beckhamowi, piłkarz opowiedział o wydarzeniach z 2003 roku, gdy w mediach rozpisywano się o jego rzekomym romansie z ówczesną asystentką Rebeccą Loos. Zarówno sportowiec, jak i jego żona Victoria Beckham wyznali, że ich małżeństwo przeszło wtedy ogromny kryzys. Beckham nie przyznał jednak oficjalnie, że faktycznie dopuścił się zdrady. Rebecca Loos zdecydowała się przerwać milczenie w tej sprawie i przedstawić ją z własnej perspektywy.

Zobacz wideo Figurski o zdradzie

Rebecca Loos przerywa milczenie. Mówi o relacji z Davidem Beckhamem

Z narracji Davida i Victorii Beckhamów przedstawionej w produkcji Netfliksa wynika, że kryzys w ich związku wywołała przed laty medialna nagonka, przez którą mieli być nastawiani przeciwko sobie. Piłkarz mówi także o cierpieniu żony, nie wspominając przy tym wprost ani o zdradzie, ani o poczuciu winy, ani o samej Rebecce Loos. Rzekoma kochanka Beckhama poczuła się jednak wywołana do tablicy. Jak mówi w rozmowie z "Daily Mail", odniosła wrażenie, że piłkarz usiłuje na nią zrzucić odpowiedzialność za ból, jaki odczuła wtedy jego żona. Rebeccę Loos to dotknęło najbardziej.

Musi wziąć za to odpowiedzialność. Może mówić, co chce i oczywiście rozumiem, że musi utrzymać wizerunek. Ale robi z siebie ofiarę i przedstawia mnie jak kłamczuchę, jakbym wymyśliła te wszystkie historie. Sugeruje, że to przeze mnie Victoria cierpiała - wyznała Loos w rozmowie z "Daily Mail".

Loos przyznała także, że dla niej ten rozdział z życia jest już dawno zamknięty i zastanawiała się, czy wracać do niego po tylu latach. Jak twierdzi, nie opowiadałaby o tym wszystkim ponownie, gdyby sam Beckham nie poruszył tego wątku w dokumencie Netfliksa. "Tak, te historie były okropne, ale były prawdą" - mówi. "Zachowywanie życia prywatnego dla siebie to jedno, ale wprowadzanie opinii publicznej w błąd to inna sprawa. Tyle osób już dawno o tym zapomniało, o skandalu, o wszystkim. A on znów to wyciągnął" - mówi.

Jeśli nie chcesz brać za to odpowiedzialności ze względu na rodzinę i dzieci, to w porządku. I gdyby po prostu powiedział, że przeszedł trudny okres i poszedł do przodu, nie byłoby mnie tu dzisiaj. Ale celowo sprawił, że to wygląda jak moja wina. Jakby on nie miał z tym nic wspólnego - podsumowuje.

Przypomnijmy, że Rebecca Loos o rzekomym romansie z Davidem Beckhamem mówiła publicznie już dwie dekady temu. W 2004 roku sprzedała swoją historię nieistniejącej już brytyjskiej gazecie "News Of The World". Loos wiele lat temu wycofała się jednak z show-biznesu, a obecnie mieszka w Norwegii z mężem i dziećmi. Zdjęcia Rebekki Loos znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Agora SA