Victoria Beckham i Nicola Peltz zażegnały konflikt? To zdjęcie mówi wszystko

Victoria Beckham opublikowała na Instagramie zdjęcie z Nicolą Peltz, które zostało wykonane podczas ostatniego koncertu Eltona Johna w Londynie. Obie panie na fotografii tryskają dobrym humorem, co może świadczyć o zażegnaniu konfliktu.

O chłodnych relacjach pomiędzy Victorią Beckham a Nicolą Peltz mówi się nie od dziś. Konflikt miał eskalować podczas wesela Nicoli z Brooklynem po tym, jak 28-latka pojawiła się na ślubnym kobiercu w sukni zaprojektowanej przez Valentino. Obie panie później w mediach zaprzeczały, jakoby miały być ze sobą pokłócone. Jednym z dowodów mówiących o tym, że tak właśnie może być, jest zdjęcie, które zostało wykonane Nicoli Peltz i Victorii Beckham podczas londyńskiego koncertu Eltona Johna.

Zobacz wideo Victoria Beckham wyglądała obłędnie na ślubie Brooklyna.

Victoria Beckham pogodziła się z synową?

We wtorek Victoria Beckham podzieliła się z fanami zdjęciem na Instagramie, na którym widać jej męża Davida, synów Cruza, Romeo i Brooklyna, córkę Harper oraz synową, Nicolę Peltz. Wszyscy obecni na fotografii wydają się być bardzo szczęśliwi. Podpis pod zdjęciem też jest bardzo wymowny i jednoznacznie wskazuje na radość Victorii i Davida z powodu możliwości spotkania się z synem, który w ostatnim czasie rzadko raczył ich swoją obecnością.

Znowu wszyscy razem! Bardzo was kocham - napisała Victoria Beckham na Instagramie.

W kolejnej rolce Victoria opublikowała relację, na której stoi wraz z Harper i Nicolą. Nicola Peltz udostępniła relację teściowej na Instagramie, okraszając ją emotkami w kształcie serca. Wydaje się zatem, że konflikt pomiędzy obiema paniami został już na dobre zażegnany, co na pewno poprawi relacje rodzinne Beckhamów.

 

Początki konfliktu pomiędzy Victorią Beckham a Nicolą Peltz

Przypomnijmy, że Brooklyn Beckham i Nicola Peltz pobrali się w kwietniu ubiegłego roku. Od tego czasu w mediach pojawiają się różne informacje na temat konfliktu pomiędzy teściową a jej synową. Zagraniczne tabloidy uważają, że jest to spowodowane faktem, iż Nicola na ślubnym kobiercu zaprezentowała się w sukni od Valentino, zamiast w kreacji zaprojektowanej przez Victorię Beckham. Miało się tak stać z powodu opóźnień w produkcji w atelier teściowej. Po wszystkim Brooklyn Beckham ograniczył mocno kontakt z rodziną i dopiero od niedawna media zaczęły informować o ociepleniu relacji pomiędzy Victorią a Nicolą.