Victoria Beckham nawet nie ukrywa, że nie lubi Nicoli Peltz. Spójrzcie na jej wpis na Instagramie

Okazuje się, że Victoria Beckham będzie musiała jeszcze trochę poczekać na spotkanie z synem. Przez konflikt z synową Nicolą Peltz prawie w ogóle ię z nim nie widuje.

Podobno nad relacją Nicoli Peltz-Beckham i Victorii Beckham od początku wisiały czarne chmury. Wszystko miało się zacząć od wyboru sukni ślubnej. Modelka miała założyć projekt teściowej, ale jej atelier odmówiło realizacji tego projektu, więc zdecydowała się na inną. Później miało być tylko gorzej... Podczas wesela przyjaciel Victorii Beckham miał wygłosić nietaktowną przemowę. Teraz na jaw wyszły nowe fakty w sprawie ich konfliktu. Ciekawą myśl miała także tiktokerka, która zauważyła jedną rzecz na Instagramie projektantki.

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Victoria Beckham jest na czarnej liście Nicoli Peltz-Beckham? Podobno projektantka od kwietnia nie widuje syna

Historia miała się rozpocząć od słynnego ślubu Nicoli Peltz-Beckham i Brooklyna Bekhama. Od początku weselnych zabaw Victoria Beckham miała skupiać na sobie największą uwagę. Nawet ten fakt podobno podbiła przemowa Marca Anthony'ego, który podczas imprezy wypowiedział się publicznie tylko na temat przyjaciółki-projektantki. Teraz oliwy do ognia dolała tiktokerka, która pokazała na Instagramie okładkę najnowszego wydania "Vogue" Hong-Kong. Dumna projektantka wspomniała na InstaStories tylko o zdjęciu syna. Nie wypowiedziała się ani jednym słowem na temat jego żony.

Pogratulowała wystąpienia na okładce "Vogue'a" tylko Brooklynowi. Nie pogratulowała nawet Nicoli. To pokazuje prawie na 100 procent, że jest między Nicolą Peltz a Victorią Beckham konflikt. Drama. Sekret został wyjawiony - podkreśliła internautka.

Co o tym myślicie? 

Więcej o: