Victoria Beckham miała się pojednać z Nicolą Peltz. Ekspertka od mowy ciała oceniła ich relacje. Niedobrze

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są małżeństwem od roku. Niektórzy sądzą, że Victoria Beckham nie pała miłością do synowej. Ekspertka od mowy ciała oceniła relacje gwiazdorskiej rodziny.

O kontakcie Victorii Beckham z synową Nicolą Peltz powstało wiele plotek. Spora część portali internetowych donosiła, że znana projektantka nie przepada za żoną syna Brooklyna. Niektórzy fani nadal podtrzymują swoje zdanie, pomimo tego, że kobiety nie okazują sobie niechęci. Ostatnio rodzina Beckham opublikowała wspólne zdjęcie. Relacje, jakie ich łączą, zostały ocenione przez specjalistkę.

Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

Relacja Victorii Beckham z synową

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz są aktywni w mediach społecznościowych. Często chwalą się wspólnymi ujęciami. Tym razem na InstaStories opublikowali zrzuty ekranu z rozmowy na FaceTime z VictoriąDavidem Beckhamami. Para użyła śmiesznych filtrów. Do zabawy dołączyła także młodsza siostra Brooklyna, Harper. To pokazuje, że Nicola ma dobry kontakt ze swoimi teściami. Cała rodzina czuła się komfortowo podczas rozmowy. Udostępnione zdjęcia nie wystarczyły jednak, aby fani uwierzyli w szczerość ich relacji.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz na InstagramieBrooklyn Beckham i Nicola Peltz na Instagramie fot. https://www.instagram.com/brooklynpeltzbeckham/

Judi James, znana ekspertka, postanowiła przeanalizować mowę ciała członków rodziny Beckham. Skupiła się na ostatnim zdjęciu, jakie zostało dodane na profil Brooklyna. Pozują na nim obie pary. Specjalistka stwierdziła, że Nicola nie ma silnych relacji ze swoimi teściami. Zastanowiła się, dlaczego Brooklyn z żoną nie pozują obok siebie. Przyznała, że może być to sygnał tego, że Brooklyn i Nicola nie są traktowani w rodzinie jako wartościowa para. Dodała także, że Victoria i David kierują swoje ciała w stronę syna, tak jakby chcieli się nim zaopiekować. Mogłoby się wydawać, że Nicola jest nieco wykluczona z rodziny. Są to jednak przypuszczenia. Nicola Peltz i Victoria Beckham nigdy nie wypowiadały się negatywnie na temat swoich relacji. Wręcz przeciwnie, obie co jakiś czas dodają wspólne zdjęcia na swoje profile w mediach społecznościowych.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz świętowali pierwszą rocznicę ślubu

Od bajkowego ślubu Brooklyna Beckhama i Nicoli Peltz minął już rok. Pobrali się w kwietniu 2022 roku. Gwiazdorka para świętowała rocznicę w gronie rodziny. Przyjęcie miało luźny charakter. Fani skrytykowali jednak żonę Brooklyna za, ich zdaniem, nieodpowiedni ubiór. Na tę okazję Nicola wybrała krótkie szorty i czarny crop-top. Obserwatorzy uznali, że nie jest to odpowiedni strój na taką imprezę. Pochwalona za to została Victoria Beckham. Stylizacja celebrytki składała się z szarej bluzki, jeansów i niebieskich szpilekZOBACZ TEŻ: Marta Żmuda Trzebiatowska zaszalała z kolorem włosów. Duża zmiana. "To jest naprawdę szok"

Więcej o:
Copyright © Agora SA