Nicola Peltz chce drugiego wesela z Brooklynem Beckhamem. Pierwszą ceremonię porównuje do koszmaru

Okazuje się, że bajkowy ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama wcale nie był taki kolorowy. Aktorka chce drugiej ceremonii. Pierwsza jej nie usatysfakcjonowała. Przygotowania idą pełną parą.

Według zagranicznych doniesień Nicola Peltz i Brooklyn Beckham mają planować drugi ślub. Para pobrała się w kwietniu ubiegłego roku. Od tamtej pory po sieci krążą nieustanne plotki o rodzinnym sporze. Być może Nicola Peltz i Victoria Beckham już wkrótce raz na zawsze zakopią topór wojenny, ale to jeszcze nie koniec rewelacji z pamiętnego dnia zaślubin Peltz i Beckhama. Jakiś czas temu ojciec celebrytki miał pozwać organizatorów wydarzenia, ponieważ nie zwrócono depozytu w wysokości niemal 160 tysięcy dolarów.

Zobacz wideo David Beckham vs Brooklyn Beckham. Pojedynek na przewracanie naleśników

Nicola Peltz marzy o drugim ślubie. Chce zatrzeć złe wspomnienia  

Po bajkowym weselu Peltz i Beckhama sprawa nie skończyła się na jednym pozwie. Również konsultantki ślubne wystąpiły do sądu, oskarżając nie tylko ojca aktorki (nazywając go "miliarderem tyranem"), ale i Nicolę, jej matkę oraz projektantkę o niewywiązanie się z umowy. Żądają odszkodowania. Przy okazji planerki, które zajmowały się ceremonią, wyjawiły absurdalne szczegóły przygotowań i celebryckie kaprysy. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Źródło bliskie aktorce twierdzi, że drugie wesele ma być szansą na pozytywny dzień i miłe wspomnienia po przeżytym stresie związanym z poprzednim ślubem. Dodano również, że byłaby to szansa dla Victorii Beckham, by tym razem wydarzenie odbyło się bez rzekomego sporu. Według zagranicznych źródeł zdaniem Nicoli Peltz pierwsza ceremonia była stresująca już od samego początku.

Cała sprawa była koszmarem. Daleko jej było do pełnego zadowolenia ze ślubu, przygotowań z trzema różnymi planistami, a teraz kojarzy to z kłótniami, problemami i napięciem - zdradza informator "The Mirror".
 

Jak donoszą zagraniczne media nawet oglądanie zdjęć z ceremonii zawarcia związku małżeńskiego nie jest dla Nicoli Peltz przyjemnym wspomnieniem. Ponadto Victoria Beckham ma całkiem przychylnie patrzeć na pomysł kolejnego ślubu.

Pomysł zrobienia tego wszystkiego od nowa również jej odpowiada. Konflikt nie zostałby wymazany z dnia na dzień kolejnym ślubem, oczywiście, ale może to być świetny sposób na nowy początek -ujawnia informator "The Mirror".

Nicola Peltz chciałaby, aby druga ceremonia zaślubin odbyła się w ważnej dla nich dacie. Na razie nie zdradzono jednak konkretów. Wyjawiono natomiast, że gwiazda już rozpoczęła poszukiwanie nowej sukni oraz miejsca, które byłoby odpowiednie dla tego typu wydarzenia.

Myślicie, że drugi ślub Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama dojdzie do skutku i zatrze nieprzyjemne wspomnienia?

Więcej o:
Copyright © Agora SA