Victoria Beckham i Nicola Peltz zakopały topór wojenny? Piękny gest w stronę teściowej

O konflikcie Nicoli Peltz i Victorii Beckham od kilku miesięcy rozpisywały się media. Wszystko wskazuje na to, że kobiety w końcu odnalazły nić porozumienia.

Nicola Peltz i Brooklyn Bekcham niemal rok temu stanęli na ślubnym kobiercu, a w mediach zawrzało. Wszystko za sprawą sporu, do jakiego miało dojść w rodzinie świeżo upieczonych małżonków. Ponoć relacje między nimi a Victorią i Davidem Beckhamami znacznie się ochłodziły. Zakochani mieli spędzać dużo czasu z rodzicami modelki i tym samym oddalić się od piłkarza i projektantki mody. Wszystko jednak wskazuje na to, że odnaleźli nić porozumienia. Wystarczył drobny gest.

Zobacz wideo Victoria Beckham i jej wakacje z rodziną

Nicola Peltz i Victoria Beckham zakopały topór wojenny

W ciągu ostatnich miesięcy można było przeczytać wiele artykułów na temat tego, że Victoria Beckham i Nicola Peltz nie przepadają za sobą. Ukochana Davida Beckhama ponoć odmówiła nawet założenia sukni ślubnej projektu teściowej, a także nie zaprosiła rodziców męża do wspólnego stołu na weselu. Negatywne emocje w końcu odeszły w zapomnienie. Projektantka mody zaprosiła syna wraz z żoną na pokaz mody podczas paryskiego tygodnia mody. Wspomniała o niej nawet we wpisie.

Bez was nie dałabym rady, kocham was wszystkich bardzo. Buziaki z Paryża - pisała Victoria Beckham.

Na post zareagowała sama Nicola Peltz.

Piękne show! Kochamy cię - komentowała.
 

Co więcej Nicola Peltz w końcu przekonała się do projektów teściowej. Na pokazie mody zaprezentowała się w stylizacji projektu Victorii Beckham.

Gratuluje pięknego show - pisała Nicola Peltz.
 

To nie pierwszy raz, kiedy kobiety pokazały, że ich relacje się poprawiły. Z okazji urodzin Nicoli Peltz Victoria Beckham zamieściła uroczy wpis w mediach społecznościowych.

Więcej o:
Copyright © Agora SA