Victoria Beckham zakopała wojenny topór z Nicolą Peltz? Zdecydowała się na uroczy gest

Media rozpisywały się na temat konfliktu między Victorią i Davidem Beckhamami, a ich synową. Okazuje się, że para doszła w końcu do porozumienia, a połączyły ich urodziny Nicoli Peltz - żony Brooklyna Beckhama.

Od dłuższego czasu w mediach mówiono o głośnym konflikcie między Beckhamami, a ich synową Nicolą Peltz. Wszystko miało się zacząć tuż po ślubie Brooklyna Beckhama z piękną aktorką, kiedy jego relacje z matką miały się znacznie ochłodzić i ulec zmianie. Więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ. Teraz okazuje się, że Victoria Beckham razem z mężem wyciągnęli rękę na zgodę i zdecydowali się na uroczy gest wobec synowej.

Polecamy: Nicola Peltz odniosła się do doniesień o konflikcie z Victorią Beckham. Wszystko zaczęło się od sukni ślubnej

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Beckhamowie oficjalnie pogodzili się z Nicolą Peltz i Brooklynem Beckhamem? Ten wpis może być potwierdzeniem

Mimo że David i Victoria Beckham nie spędzili świąt z najstarszym synem, Brooklynem, to zgodnie stwierdzili, że bardzo za nim tęsknią. Mąż Nicoli Peltz spędził ten czas z teściami na Florydzie, ale jego rodzice nie mieli mu tego za złe i Victoria Beckham w poście na Instagramie podkreślała, że brakowało im jego obecności.

 

Na szczęście z czasem okazało się, że mimo niepokoju mediów i internautów sytuacja rodzinna zdecydowanie się ociepliła. Potwierdzeniem tego miał być piękny, urodziny wpis, który udostępniła Victoria Beckham w dniu urodzin Nicoli Peltz. Po ich zdjęciu było widać, że świetnie się bawiły w swoim towarzystwie. Projektantka mody zdjęcie opatrzyła uroczym podpisem, który może świadczyć o ich dobrej relacji.

Wszystkiego najlepszego Nicolo Anno Peltz Beckham. Mam nadzieję, że masz uroczy dzień - podsumowała.
 

Żona Brooklyna Beckhama szybko podziękowała teściowej za piękne życzenia i udostępniła na InstaStory jej post z napisem:

Bardzo dziękuję.

David Beckham także udostępnił relację z Nicolą Peltz i życzył jej wszystkiego dobrego z okazji urodzin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.