Brooklyn Beckham ma na ramieniu twarz Nicoli Peltz. Pochwalił się nowym tatuażem

Brooklyn Beckham uwielbia tatuaże, co niejednokrotnie pokazał w mediach społecznościowych. W jego kolekcji znalazła się twarz ukochanej Nicoli Peltz.

Brooklyn Beckham od roku jest w związku małżeńskim z Nicolą Peltz. Ta relacja nie cieszy się ponoć poparciem matki gwiazdora, Victorii Beckham. Mimo tego zakochani wciąż są razem i nic nie wskazuje na to, że miałoby to ulec zmianie. Beckham na dowód miłości zrobił kolejny tatuaż dedykowany wybrance. Jest bardzo duży i bardzo widoczny, a syn piłkarza i projektantki musi być naprawdę mocno przekonany co do swojego uczucia.

Zobacz wideo Victoria Beckham i jej wakacje z rodziną

Brooklyn Beckham od teraz ma żonę nie tylko w sercu, ale i na ramieniu

Syn Beckhamów do dziś wykonał już ok. 100 tatuaży. 24-latek uwielbia w ten sposób zdobić swoje ciało. Kilka tatuaży zadedykował Nicoli Peltz. Należą do nich napisy "Peltz", "Nicola" oraz "married" ("żonaty"). Beckham ma także wytatuowane oczy żony na karku, a na szyi imię "Nicola". Mąż modelki ozdobił również prawą rękę następującymi słowami: Moje życie, moja miłość, moja prawda, mój oddech, mój powód, moje piękno, moja cenność. O nowym projekcie 24-latek poinformował w programie Jennifer Hudson.

Mam portret swojej żony na ramieniu. On jest najświeższy - powiedział.

Screen z YT https://www.youtube.com/watch?v=5gQt6vCAleUScreen z YT https://www.youtube.com/watch?v=5gQt6vCAleU https://www.youtube.com/watch?v=5gQt6vCAleU

Historia miłości Nicoli Peltz i Brooklyna Beckhama

Jak widać, Beckham jest pewny, że amerykańska modelka jest tą jedyną. Kolejnym wzruszające tatuażem na ciele męża Peltz są słowa piosenki, która towarzyszyła jej ukochanej w drodze do ołtarza. Zakochani poznali się w 2017 roku podczas festiwalu Coachella. Beckham na początku przyjaźnił się tylko z braćmi modelki, a z nią pozostawał w stosunkach koleżeńskich. W 2019 po raz pierwszy przyłapano przyszłych małżonków razem. Podczas kolacji po imprezie u Leonardo DiCaprio doszło do ich pierwszego pocałunku. Zaręczyli się podczas pandemii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.