Maffashion zdobyła się na piękny gest. Tak pomoże uchodźcom z Ukrainy. Mało kto by się na to zdecydował

W czwartek nad ranem wojska rosyjskie zaatakowały Ukrainę. Wszyscy mężczyźni w wieku poborowym zostali wezwani do obrony ojczyzny. Tysiące osób starszych, kobiet i dzieci opuściło terytorium pogrążonego w wojnie kraju. Maffashion zadeklarowała na Instagramie pomoc uchodźcom. Blogerka udostępni im swoje mieszkanie.

Więcej aktualnych informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Maffashion pokazała mieszkanie

Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy dzielnie odpierają ataki. Mężczyźni w wieku poborowym nie mogą opuszczać granic państwa. Na ucieczkę przed wojną zdecydowało się jednak wiele osób starszych oraz kobiet z dziećmi. W tej chwili konieczne jest jak najszybsze zorganizowanie pomocy dla uchodźców. Ważne jest, aby zaangażowali się także obywatele. Na piękny gest zdecydowała się Maffashion.

Wojna w Ukrainie. Maffashion udostępni swoje mieszkanie uchodźcom

Julia Kuczyńska, czyli Maffashion, od czasu rosyjskiej agresji na Ukrainę na bieżąco udostępnia na Instagramie informacje dotyczące pomocy naszym wschodnim sąsiadom. Blogerka wsparła już zbiórki pomocowe, teraz zdecydowała się na jeszcze bardziej szczodry gest. Influencerka odpowiedziała na apel organizacji zajmującej się pomocą dla Ukraińców. Zadeklarowała, że udostępni swoje warszawskie mieszkanie uchodźcom. 

Zgłosiłam. Wynajmę, udostępnię swoje mieszkanie w Warszawie - napisała na InstaStories Maffashion.

Blogerka zaznaczyła, że będzie potrzebowała pomocy tłumacza przy załatwianiu formalności.

PS. Będę potrzebowała kogoś ze swoich znajomych w roli tłumacza. W razie co będę się odzywać! - dodała.

MaffashionMaffashion Instagram/ maffashion_official

Musimy przyznać, że Maffashion zachowała się naprawdę wspaniale. Pamiętajcie, że liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc. Jeżeli więc możecie coś zrobić, aby wesprzeć naszych przyjaciół z Ukrainy, to nie zwlekajcie!

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.