TVP organizuje koncert pomocy dla Ukrainy. Wiadomo, kto na nim wystąpi. Lista nazwisk jest długa

Jacek Kurski zdążył już ogłosić, że Telewizja Polska organizuje specjalny koncert wsparcia "Solidarni z Ukrainą". Wiadomo, kto pojawi się na scenie. Lista nazwisk jest długa.

Od kilku dni oczy całego świata zwrócone są na Ukrainę, która 24 lutego została zaatakowana przez Rosję. Ze względu na wojnę u naszych wschodnich sąsiadów wiele wydarzeń rozrywkowych zostało odwołanych, co jest jak najbardziej zrozumiałe. Telewizja Polska w ostatniej chwili odwołała prezentację wiosennej ramówki, jednak przygotowała dla widzów coś innego. W niedzielę na antenie TVP zobaczymy koncert wsparcia dla Ukrainy.

"Solidarni z Ukrainą". TVP z Caritasem organizują koncert pomocy dla Ukrainy

O organizacji koncertu Telewizja Polska poinformowała na Instagramie.

Polscy i ukraińscy artyści zaśpiewają razem w geście wsparcia dla zaatakowanego przez Rosję kraju. Koncert "Solidarni z Ukrainą" już w niedzielę o 17:30 #naŻywo w TVP1. Koncert będzie połączony ze zbiórką funduszy dla ofiar agresji - czytamy na profilu stacji.
 

Swoje trzy grosze dorzucił oczywiście prezes TVP - Jacek Kurski.

"Solidarni z Ukrainą" wielki koncert live Telewizji Polskiej i Caritas, gest wsparcia Ukrainy ze zbiórką dla ofiar agresji i wyraz sprzeciwu wobec zbrodniczej napaści Rosji, otwarty dla widzów - w niedzielę o 17:30 w TVP1. Artyści z PL, UA i inni. Szczegóły wkrótce. Bądźmy razem! - zapraszał Kurski na Twitterze.

"Solidarni z Ukrainą". Wiadomo, kto wystąpi na koncercie TVP

Serwisowi Pudelek udało się dowiedzieć, kto wystąpi podczas wspierającego Ukrainę koncertu TVP. Na scenie pojawią się m.in.: Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Rafał Brzozowski, Viki Gabor, Blue Cafe, Justyna Steczkowska, Izabela Trojanowska, Natasza Urbańska, Ryszard Rynkowski, Filip Lato, Feel, Tomasz Karolak, Pectus, Golden Life, Kombii, Julia Balei i Sienna Gospel Choir.

Lista nazwisk jest długa i imponująca, ale czy to odpowiedni czas na organizowanie wielkiego koncertu?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.