Natalia Oreiro jest ulubienicą Putina. Teraz komentuje wojnę w Ukrainie. Jej słowa nie spodobają się prezydentowi Rosji

Natalia Oreiro cieszy się w Rosji ogromną popularnością. Jest nawet nazywana ulubienicą Władimira Putina. Ostatnio artystka postanowiła odnieść się do wojny w Ukrainie. Co piosenkarka sądzi na ten temat?

Więcej aktualnych informacji na temat sytuacji w Ukrainie znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki? Ma niebieskie oczy i blond włosy...

Trwa rosyjska inwazja na Ukrainę. Na świecie organizowane są protesty przeciw wojnie. Również wiele polskich i światowych gwiazd wyraża swoje wsparcie dla Ukraińców. Na temat sytuacji w Ukrainie wypowiedziała się także Natalia Oreiro, która nazywana jest ulubienicą Władimira Putina.

Wojna w Ukrainie. Natalia Oreiro zabrała głos

Natalia Oreiro jest bardzo popularna w Rosji, gwiazda przyjęła nawet rosyjskie obywatelstwo. Pomimo sympatii do kraju rządzonego przez Władimira Putina, aktorka postanowiła wypowiedzieć się na temat sytuacji w Ukrainie. Na InstaStories zamieściła symboliczną grafikę. Dwie postacie, ubrane w barwy ukraińskie i rosyjskie wypuszczają w niebo gołąbki pokoju.

Chcemy pokoju - napisała pod rysunkiem po hiszpańsku i po rosyjsku.

Natalia Oreiro komentuje sytuację w UkrainieNatalia Oreiro komentuje sytuację w Ukrainie Instagram/ nataliaoreirosoy

Myślicie, że taki sprzeciw jest wystarczający?

Natalia Oreiro - kim jest?

Natalia Oreiro to pochodząca z Urugwaju aktorka i piosenkarka. Występowała głównie w telenowelach. Największą popularność przyniosła jej rola Milagros w "Zbuntowanym aniele". Gwiazda wykonywała też piosenkę z czołówki serialu - "Cambio dolor", która stała się międzynarodowym hitem. Po ogromnym sukcesie utworu, Oreiro postanowiła skupić się głównie na karierze muzycznej. W 2014 piosenkarka odbyła tournee po Rosji, gdzie natychmiast zdobyła rzesze fanów. Powstał nawet dokument na jej temat - "Nasha Natasha". W 2020 roku Natalia Oreiro przyjęła rosyjskie obywatelstwo. Obywatelem Rosji został również jej 10-letni syn Merlín.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.