Marta Manowska poprowadzi nowy program w TVP. Towarzyszyć jej będzie znany dziennikarz

Już niebawem TVP rusza z nową ramówką. Na antenach Telewizji Polskiej pojawią się nowe odsłony sprawdzonych formatów oraz kilka nowości. Jeden z nowych programów poprowadzi Marta Manowska. Towarzyszył jej będzie dziennikarz, którego widzowie TVP dobrze znają.

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

Wiosną TVP startuje z nową ramówką. Nowości programowe i serialowe zagoszczą nie tylko na głównych kanałach, ale też tematycznych. W TVP Kobieta zadebiutuje nowy program. W roli prowadzących zobaczymy nowy telewizyjny duet - Martę Manowską i Mateusza Szymkowiaka.

Marta Manowska i Mateusz Szymkowiak poprowadzą nowy program

Już niebawem na antenie TVP Kobieta pojawi się nowy program - "Rozmowy o...". Jego gospodarzami będą Marta Manowska i Mateusz Szymkowiak. Podekscytowany prezenter podzielił się nowiną na Instagramie. W opublikowanym poście nie szczędził komplementów dla nowej koleżanki z pracy.

Manowska! Mistrzyni telewizyjnego wywiadu. Potrafi przepięknie rozmawiać o emocjach i uczuciach. Jest dociekliwa i błyskotliwa. Ma w sobie taką wspaniałą ciekawość drugiego człowieka. Od dawna ją obserwuję i bardzo jej kibicuję. Kilkanaście dni temu dowiedziałem się, że jest pomysł, abyśmy stworzyli telewizyjny duet. Bardzo mocno trzymałem za to kciuki. Stało się i dzieje się! Od marca w TVP Kobieta prowadzimy razem "Rozmowy o..." - napisał na swoim profilu dziennikarz.

Mateusz Szymkowiak zdradził też, że z Martą Manowską od razu znaleźli wspólny język i świetnie im się razem pracuje.

Dziś nagrywaliśmy „o kobietach". O tym co to znaczy i czy rzeczywiście kobiety „chcą za bardzo", ale także o stereotypowości, kobiecej sile i przedsiębiorczości czy modzie oraz jej zmianach na przestrzeni lat. Ta przestrzeń na dyskusję w tym kanale jest dla nas obojga tak bardzo cenna, niczym najpiękniejszy skarb. Po nagraniach Marta powiedziała mi, że czuła się ze mną fajnie i bezpiecznie. A ja jej, że czuję, że zaczęło się coś fascynującego - wyznał prezenter.
 

Jesteście ciekawi nowego programu Manowskiej i Szymkowiaka?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo 

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.