"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł zapraszają do siebie na farmę. Mają ważny powód

Marta i Paweł to para, którą połączył program "Rolnik szuka żony". Śmiało można ich nazwać ulubieńcami widzów. Teraz jest okazja, żeby zobaczyć ich na żywo - zapraszają na farmę w szczytnym celu.

Więcej ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Paweł i Marta z programu "Rolnik szuka żony" z pewnością znajdują się wśród najbardziej udanych par, połączonych przez program. Nie tylko razem dbają o swoją relację. Wkrótce na świat przyjdzie ich wspólne dziecko, a w przyszłym roku chcą się pobrać. Teraz uczestnicy programu TVP zdecydowali się zaprosić fanów na swoją farmę. Wszystko to robią w szczytnym celu.

Zobacz wideo O co kłócą się Marta i Paweł z "Rolnik szuka żony"?

Hanna Lis, Małgorzata KożuchowskaHanna Lis o sytuacji na Ukrainie. Inne gwiazdy też zabrały głos

"Rolnik szuka żony". Marta i Paweł zapraszają na farmę

Marta i Paweł przyłączyli się do akacji wspierającej Julkę z Bolesławca. Dziewczynka walczy z nowotworem. Jej najbliżsi zbierają pieniądze na kosztowne, zagraniczne leczenie.

Paweł wraz z narzeczoną zapraszają do siebie, oprowadzą po swojej farmie, pokażą szkockie krowy wysokogórskie i opowiedzą o nich. W pakiecie zapewniają obiad i nocleg w Zajeździe Milówka - czytamy w opisie licytacji.

Paweł poinformował o akcji na Instagramie.

Jeśli chcecie pomóc, a przy okazji spotkać się z nami i odwiedzić naszą farmę to zapraszamy - napisał.

Paweł i Marta zapraszają na farmęPaweł i Marta zapraszają na farmę screen - InstaStories

Licytacja zaczyna się od 100 zł. Paweł niedawno odebrał wyróżnienie w konkursie na rolnika roku, więc jego farma z pewnością jest ciekawym miejscem do odwiedzenia.

Kamila Boś"Rolnik szuka żony". Kamila zachwyciła urodzinową stylizacją. Sukienka? Bardzo droga

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,28152357.html

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o: