Wracają "The Voice Kids" i "Sanatorium miłości". A kiedy "Rolnik szuka żony"? Znamy datę premiery

Już wkrótce na antenach polskich stacji zagoszczą wiosenne ramówki. Powrócą dobrze znane programy i seriale. Czeka nas też kilka nowości. Co zobaczymy tej wiosny w TVP?

Więcej informacji na temat popularnych programów telewizyjnych znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. "Nie wchodzę oknem, jak wyrzucają drzwiami"

Nadszedł czas ogłaszania wiosennych ramówek. W nadchodzących miesiącach obejrzymy dobrze znane i lubiane programy oraz seriale. Nie zabraknie też kilku zaskakujących nowości. TVN szykuje nowe muzyczne show - "The Masked Singer", Polsat postawił natomiast na premierowe seriale - "Mecenas Porada" i "Osaczony". Czym zaskoczy nas w tym roku TVP?

Wiosenna ramówka Telewizji Polskiej. Co obejrzymy w TVP wiosną?

Wiosną TVP stawia przede wszystkim na sprawdzone formaty. Na antenę powracają "The Voice Kids", "Sanatorium Miłości" oraz "Rolnik szuka żony". Telewizja Polska nie zapomina też o miłośnikach teleturniejów. Z nowymi odcinkami powrócą: "Krzyżówka", "Jaka To Melodia", "Jeden z Dziesięciu", "Koło Fortuny", "Familiada", "Va Banque" czy "Postaw Na Milion". Widzowie TVP będą też mogli śledzić dalsze losy bohaterów swoich ulubionych seriali. Na wiosnę zobaczymy nowe epizody "M jak miłość", "Na dobre i na złe", "Na sygnale" oraz "Stulecia Winnych". Kontynuacji doczekają się także: "Klan", "Leśniczówka", "Ojciec Mateusz", "Komisarz Alex" i "Barwy Szczęścia". Na razie nie wiadomo nic o żadnych premierowych produkcjach, ale informacje dotyczące nowej ramówki pojawiają się na bieżąco.

Wiosenna ramówka TVP. Kiedy premiery ulubionych programów i seriali?

  • "The Voice Kids" - premiera piątej edycji muzycznego show już 26 lutego. Nowe odcinki będzie można oglądać w każdą sobotę o godzinie 20:00.
  • "Sanatorium miłości" - dokładna data emisji nie jest jeszcze znana. Wiadomo jednak, że odcinki randkowego show dla seniorów zostały już nagrane.
  • "Rolnik szuka żony" -  odcinek zerowy uwielbianego przez widzów programu zostanie wyemitowany 17 kwietnia, czyli w Wielkanoc. Potem przyjdzie kolej na listy oraz nagrania w gospodarstwach. Kolejnych epizodów możemy spodziewać się więc najpewniej jesienią.
  • "M jak miłość" - ulubiony serial Polaków będzie emitowany bez zmian. Widzowie będą mogli śledzić losy bohaterów w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55.
  • "Na dobre i na złe" - podobnie, jak w przypadku "M jak miłość", tu również nic się nie zmienia. Nowe odcinki serialu będą pojawiać się na antenie w każdą środę o godzinie 20:55.
  • "Stulecie Winnych" - premiera czwartego sezonu będzie miała miejsce szóstego marca. Nowe odcinki będą emitowane w każdą niedzielę o godzinie 20:15.
  • "Na sygnale" - serial nadal będzie gościł na antenie w czwartki i piątki o godzinie 21:35.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.