"Mask Singer". Wiemy, kogo zobaczymy w jury. W składzie znane aktorki i Kuba Wojewódzki

"Mask Singer" zadebiutuje wiosną tego roku na antenie TVN. Wiemy, kto będzie oceniał celebrytów.

Więcej o programie "Mask Singer" przeczytasz na portalu Gazeta.pl

"Mask Singer" to program oparty na zagranicznym formacie, którego edycje zostały zrealizowane już w 41 krajach. Tym razem o własną wersję pokusili się polscy producenci. Wiemy już, kto wcieli się w role "detektywów". W składzie jury znalazły się znane polskim widzom nazwiska.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska komentuje udział w show Kuby Wojewódzkiego

"Mask Singer". Znamy jurorów programu. Wśród nich komik i dawna gwiazda Polsatu

Tajemnicę tę zdradził Kuba Wojewódzki. Showman opublikował na Instagramie zdjęcie w towarzystwie Julii Kamińskiej, Joanny Trzepiecińskiej i Kacpra Rucińskiego. To oni będą oceniać uczestników programu "Mask Singer". 

 
Czasy się zmieniają, ale pan zawsze jest w komisjach... Po raz pierwszy biorę udział w programie, który wygląda tak, jakby w Polsce zalegalizowali marihuanę... - czytamy w opisie Wojewódzkiego do zdjęcia.

Internauci natychmiast podchwycili temat. Zdaniem komentujących, skład jurorski programu wygląda nadzwyczaj obiecująco. Emocje wzbudziła zwłaszcza obecność Joanny Trzepiecińskiej, aktorki uwielbianej za rolę Alutki w "Rodzinie zastępczej". Obserwatorzy konta "króla TVN-u" typowali również, kto pojawi się wśród uczestników programu.

Pani Alutka?! Dawno nie widziałem tej pani! Tym bardziej zaciekawił mnie ten program.
Miło zobaczyć panią Joannę.
Program jest mega. Mam nadzieję, że polska wersja będzie równie dobra, co zagraniczne - w ciemno strzelam: Michał Szpak, Hubert Urbański i Kazadi.

"Mask Singer". Na czym polega program?

Jak wyglądają zasady programu? 12 uczestników, których tożsamość jest ściśle chroniona, występuje przed jurorami w przebraniach zwierząt, roślin, czy innych ludzi. Zadaniem "detektywów" jest rozpoznanie, kto ukrywa się pod maską. Kuba Wojewódzki, Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska i Kacper Ruciński będą mogli zadawać gwiazdom pytania, dzięki którym dowiemy się więcej szczegółów na temat życia uczestnika, bądź uczestniczki. Będziecie oglądać?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.