Kacper Ruciński u Wojewódzkiego: "Jestem nijaki. Poznają mnie tylko po głosie"

4 września na anteny TVN powrócił "Kuba Wojewódzki". Gościem showmana był jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich standuperów - Kacper Ruciński.

Kacper Ruciński był jednym z pierwszych gości 25 sezonu "Kuba Wojewódzki". Standuper idealnie wczuł się w atmosferę programu i żarty prowadzącego. 

Kuba Wojewódzki jak Robert Lewandowski 

Rozmowa od początku zeszła na media społecznościowe. Ruciński obśmiał Instagrama Wojewódzkiego, zaznaczając, że showman ma na nim tylko trzy typy zdjęć, czyli takie, na których chwali się autami, widokami i takie związane z podpisanymi kontraktami reklamowymi. 

Ruciński szybko dodał jednak, że obserwuje Wojewódzkiego na Instagramie, bo takich person jak on czy Robert Lewandowski nie wypada nie mieć w gronie znajomych. 

Kacper RucińskiKacper Ruciński Screen 'Kuba Wojewódzki'

Kacper Ruciński: jestem nijakii

Kuba Wojewódzki zwrócił uwagę, że standuper bardzo dba o swoją prywatność i trudno znaleźć w sieci informacje na jego temat. Ruciński przyznał wtedy szczerze, że nie czuje, żeby był osobą rozpoznawalną. 

Jestem nijaki wizualny, nie mam o co się zahaczyć. Ludzie będą mówić "ten z poj***nymi okularami". Jedynie, po czym ludzie mnie poznają to po głosie, dopiero kiedy się odezwę. Roztaczam taka aurę, że ludzie nie podchodzą - powiedział Ruciński

Kuba zapewniał, jednak swojego gościa, że ten jest sympatyczny, a ludzie kojarzą jego wystąpienia. 

Kacper Ruciński o swojej karierze

Ruciński opowiedział też o swojej początkującej karierze scenarzysty. Opowiedział o tym, że wraz z Abelardem Gizą stworzył film "Juliusz". Komedia, nad która pracowali dwa lata, niedługo pojawi się w kinach. 

Standuper pochwalił się swoimi osiągnięciami w dubbingu. 

Uwielbiałem dubbingować. Jak sam sobie idę parkiem i widzę gołębia, sam dla siebie, jestem wstanie go zdubbingować i iść za nim, nie wiadomo gdzie on idzie (...) - żartował. 

Chwilę później zaprezentował swoje zdolności w studio. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.