Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska są parą? Dziennikarz i stylistka wybrali się późną porą na wino

Kuba Wojewódzki umówił się z Malwiną Wędzikowską. Czyżby stylistka zajęła miejsce Renaty Kaczoruk?

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska to dwa mocne charaktery. Ponadto oboje od lat pracują w telewizji. Czyżby wspólne cechy sprawiły, że dziennikarz i stylistka zbliżyli się do siebie? Paparazzi przyłapali tę dwójkę w jednej z warszawskich knajp. Umówili się służbowo czy poszli na randkę?

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska

Kuba spotkał się z Malwiną w modnej, warszawskiej restauracji. Dziennikarz i stylistka zamówili wino i długo ze sobą rozmawiali. Zdjęcia fotoreporterów sugerują, że bawili się w swoim towarzystwie znakomicie.

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Nie wiadomo, czy było to spotkanie służbowe, czy po prostu randka. Pora dnia i seksowna stylizacja Wędzikowskiej mogą sugerować, że spotkanie miało charakter prywatny. Malwina wyglądała pięknie, a Kuba nie mógł oderwać od niej wzroku.

Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk

Zdjęcie Malwiny i Kuby od razu narzucają pytanie: Co z Renatą Kaczoruk? Przypomnijmy, że wiosną tego roku media obiegła informacja o rozstaniu dziennikarza i modelki. Ponoć Kaczoruk miała się nawet zacząć rozglądać za nowym partnerem. Jednak kilka tygodniu później paparazzi przyłapali tę dwójkę na kolacji. Na Instagramie modelki znaleźliśmy też szczegóły, które zdradziły, że Renata przebywała w domu prezentera po rzekomym rozstaniu. W lipcu para bawiła się zaś razem na Openerze.

Czyżby tym razem to był definitywny koniec ich związki, a miejsce Renaty zajęła Malwina? Czas pokaże.

Renata Kaczoruk i Kuba Wojewódzki już nie są parą. Modelka po rozstaniu wyjechała z kraju

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.